CLUBSPIRE spojit Profesionální tanec s webem a novými online rezervacemi na míru

Profesionálne tanečné centrum

Robin

Řeč je o tanečním studiu MOWING WORLD v úplném centru Prahy, otevřeném od tohoto února. Studio je spojené se jménem Tom Robin, dříve působícím na muzikálové scéně. V současnosti se věnuje organizační, dramaturgické a choreografické práci nebo modelingovým a filmovým akcím.

par

MOVING WORLD

Nabízí luxusní prostory a profesionální lektory známých jmen na pražské taneční scéně K dispozici je rozmanité portfolio kurzů a otevřených lekcí jak pro zaběhnuté tanečníky, tak pro ty nejmenší. Samozřejmě nechybí ani fitness tréninky. Kromě zlepšování tanečních technik nebo fyzické kondice se můžete občerstvit v kavárně, která je součástí tanečního studia.

zakusok

CLUBSPIRE řešení

Také jsme nezapomněli na bezpečnost a automatizaci a při vstupu Vás přivítá příjemná obsluha, která Vám ráda vyhoví a do sálu se automaticky dostanete díky klubové kartě s čipem. Samozřejmostí jsou rezervace a objednávání online kurzů, kde CLUBSPIRE propojil síly s dalším webovým týmem a online rezervace dostaly nový oděv speciálně pro MOVING WORLD. Prohlédnout si je můžete na: