Webinář “Novinky 2020“

V pátek 18.12. proběhl druhý živý webinář, tentokrát o novinkách CLUBSPIRE za rok 2020. Webinář moderoval Pavel Januš a účast byla kolem 30 zástupců našich klientů. Byli mezi nimi vlastníci center, hlavní recepční a také provozní.

Témata webináře:

Nové funkce:

• nová grafická identita
  • online rezervace
  • mobilní aplikace
  • přehledy
  • Slovenská centra
  • obsluha systému

Nové moduly:

• Propojení se systémem MultiSport
  • Automatické odbavení

Aktuálně pracujeme, plány pro 2021

Všechny novinky byly předvedeny s názornou ukázkou přímo v CLUBSPIRE. Účastníci měli možnost se zapojit do diskuze a klást otázky přes diskuzní chat. Také měli možnost se podílet na budoucích plánech pro rok 2021.

Video záznam z webináře tentokrát není veřejný, ale zájemcům ho zpřístupníme.

Účastníkům děkujeme za velmi pozitivní ohlasy.

Příští webinář plánujeme v únoru na téma automatizované a bezobslužné provozy. O ty je v poslední době velký zájem díky úspoře nákladů. Ukážeme si případové studie od konkrétních zákazníků, předvedeme všechny možnosti systému a probereme možné rozšíření do budoucna.

uvod
prezentace1