Webinář "Znovuotevření fitness - korouš 2"

V pátek 27.11 proběhl živý webinář na téma znovuotevření fitness po podzimní vládní uzávěře sportovních center. Webinář vedl Pavel Januš, zúčastnilo se jej téměř 50 zástupců sportovních a volnočasových center.

Na úvod jsme představili manuál od České komory fitness a shrnuli jsme aktuální situaci s rozvolňováním a výhled do budoucna.

V neděli nám to vláda dost zkomplikovala, protože nerespektovala vyjednané podmínky sportování bez roušek. Dále jste na webináři mohli vidět:

• Tipy a triky jak nastavit CLUBSPIRE po otevření provozu.
  • Zaměřili jsme se na tématiku, jak motivovat klienty, aby se co nejdříve vrátili cvičit.
  • Ukázali jsme si možnosti, jak využít mobilní aplikaci pro efektivní komunikaci s klienty.
  • Dívali jsme se na možnosti, jak efektivně oslovit klienty a komunikovat s nimi.

Během vysílání probíhala živá debata a účastníci mohli klást otázky. Pavel samozřejmě nezapomněl na několik svých pověstných vtípků…takže to určitě nebyla nuda.

Připravili jsme pro Vás záznam, je k dispozici na našem YouTube kanále.

Děkujeme všem účastníkům za podnětnou diskusi!

Příští webinář plánujeme na polovinu prosince, budete včas informování emailem.