• Partnerství a asociace
  • Moduly a funkce

Zkušebna Karlák a podcastové studio Loud&Clear

Zkušebna Karlák je nejlépe vybavená zkušebna v Praze a jsme hrdí, že běží na systému Clubspire.

web - zkušebna Karlák

Webová prezentace

Společně s našimi vývojáři jsme jim spustili nový web na míru: www.zkusebnakarlak.cz

Má vestavěný rezervační systém přímo ve webu a využívá technologii REST API. Díky tomu získává aktuální data přímo z Clubspire. V rezervacích si můžete pronajmou nejen zkušebnu, ale např. i střihače nebo kameramana.

prostory zkušebny Karlák

Jak to ve Zkušebně Karlák funguje?

V rezervacích zvolíte termíny a rovnou je v platební bráně GoPay zaplatíte. Následně vám přijde do SMS vstupní kód, který zadáte na čtečce u vstupu do zkušebny. Zkušebnu máte jen pro sebe a show může začít.

rezervace zkušebny Karlák

Jaké funkce na míru rezervace obsahují?

Při rezervaci více termínu naráz máte k dispozici nákupní košík. Rezervace v košíku můžete zaplatit hromadně. Redakční systém umožňuje generování slevových kódů (voucherů) na částku nebo konkrétní službu. Je možné je uplatnit na nejdražší položku košíku. Systém počítá výši slevy dle počtu rezervací. Můžete definovat, které dny bude akce a případně ji stanovit i na konkrétní čas.

podcastové studio Loud&Clear

Na co se můžete dále těšit?

Zkušebna Karlák je prozatím jen v Praze, ale chce expandovat i do dalších měst. Možná zavítají i k nám do Brna :-)

V poslední době jsou populární podcasty. Majitelé využili příležitosti a připravují podcastové studio Loud&Clear. Studio bude fungovat na stejném konceptu, jako zkušebna. Navíc zde bude implementované ovládání proudu. Díky tomu bude technika pro nahrávání dostupná jen po dobu uhrazené rezervace. Klienti budou využívat kód z SMS i pro přístup k nahrávkám. Spuštění je v plánu na konci března.

Klient je s naší spoluprací velmi spokojený. Máme v plánu do webu pro obě centra postupně doplnit i mnoho dalších funkcí.