28. 6. 2018

Mobilní aplikace pro komplexní rezervační systém

Online rezervace jsou nepostradatelnou součástí většiny provozů. Zákazníci jsou zvyklí, že vše vyřídí rychle a pohodlně z domova, aniž by museli někam volat nebo chodit osobně. Většina lidí je ale zároveň zvyklá, že spoustu věcí zvládne zařídit pomocí chytrého telefonu. Držte tedy krok s dobou a získejte skvělou konkurenční výhodu. Pořiďte vašemu centru mobilní aplikaci CLUBSPIRE na míru.

17. 4. 2018

3 patra nadupaného fitness: Vyzkoušejte Respect Club

V ostravském fitness centru Respect Club si přijde na své snad každý. Rozmanitost nabízených lekcí a funkčních zón je rozhodně nadstandardní a k tomu takové fitko samozřejmě potřebuje i robustní rezervační systém. A kdybyste si náhodou nebyli jistí, jestli je to pro vás to pravé, můžete si vyzkoušet lekci zdarma.

19. 3. 2018

CLUBSPIRE je na GDPR připravený. A vy s ním

GDPR je evropská směrnice, která upravuje ochranu soukromí a osob z pohledu ochrany a zpracování jejich osobních údajů. Co ale GDPR reálně znamená? Kdokoliv, kdo zpracovává osobní údaje, musí mít výslovný souhlas uživatele či klienta. Zároveň musí být schopný veškerá data na vyžádání vydat nebo vymazat. Jak k tomu tedy přistoupit?

19. 12. 2018

CLUBSPIRE pomáhá ve fitku i v dámském klubu.

Rezervační systém CLUBSPIRE nově používají tři velmi rozdílná sportovní centra. Jak jsme si s tím poradili?

23. 10. 2018

Vstupte s CLUBSPIRE do unikátního NUTREND World

Patří mezi největší a nejlépe vybavená fitness centra v České republice. Na třech patrech najdete prvotřídní posilovací stroje a další potřebné vybavení. K dispozici máte pokaždé také dozorového trenéra, takže se nemusíte bát, že budete nějaký cvik provádět nesprávně. O jakém skvělém místě to je řeč? NUTREND World.

11. 10. 2018

Odpočinek i trénink najdete v centru Slovnaft Relax

Slovnaft není potřeba představovat. Největší slovenská rafinérsko-petrochemická společnost má vlastní nadaci pro mladé talenty, podporuje sportovce a je také partnerem projektu Zelené oázy. Kromě společenské odpovědnosti se Slovnaft nově zaměřil také na to, aby pomohl lidem cítit se lépe. A CLUBSPIRE stojí u toho.

4. 9. 2018

Rezervační systém CLUBSPIRE vyzývá fight cluby

Pro slabé povahy rezervační systémy nejsou! Rozhodně ne takové, které instalujeme ve fight clubech po celé České republice. Za posledního půl roku se portfolio CLUBSPIRE rozrostlo hned o tři taková.

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.