17. 4. 2018

3 patra nadupaného fitness: Vyzkoušejte Respect Club

V ostravském fitness centru Respect Club si přijde na své snad každý. Rozmanitost nabízených lekcí a funkčních zón je rozhodně nadstandardní a k tomu takové fitko samozřejmě potřebuje i robustní rezervační systém. A kdybyste si náhodou nebyli jistí, jestli je to pro vás to pravé, můžete si vyzkoušet lekci zdarma.

19. 3. 2018

CLUBSPIRE je na GDPR připravený. A vy s ním

GDPR je evropská směrnice, která upravuje ochranu soukromí a osob z pohledu ochrany a zpracování jejich osobních údajů. Co ale GDPR reálně znamená? Kdokoliv, kdo zpracovává osobní údaje, musí mít výslovný souhlas uživatele či klienta. Zároveň musí být schopný veškerá data na vyžádání vydat nebo vymazat. Jak k tomu tedy přistoupit?

19. 2. 2018

Prosecco Residence Hardy aneb Když je spokojený klient vaší vizitkou

Zážitek nemá žádné parametry kromě jediného, a tím je hloubka. Na silný prožitek z pobytu nebo výborného jídla vsadil jeden z našich dalších klientů, kterým není nikdo jiný než Prosecco Residence Hardy. Pro tohoto klienta ale CLUBSPIRE nepracuje poprvé.

23. 10. 2018

Vstupte s CLUBSPIRE do unikátního NUTREND World

Patří mezi největší a nejlépe vybavená fitness centra v České republice. Na třech patrech najdete prvotřídní posilovací stroje a další potřebné vybavení. K dispozici máte pokaždé také dozorového trenéra, takže se nemusíte bát, že budete nějaký cvik provádět nesprávně. O jakém skvělém místě to je řeč? NUTREND World.

11. 10. 2018

Odpočinek i trénink najdete v centru Slovnaft Relax

Slovnaft není potřeba představovat. Největší slovenská rafinérsko-petrochemická společnost má vlastní nadaci pro mladé talenty, podporuje sportovce a je také partnerem projektu Zelené oázy. Kromě společenské odpovědnosti se Slovnaft nově zaměřil také na to, aby pomohl lidem cítit se lépe. A CLUBSPIRE stojí u toho.

4. 9. 2018

Rezervační systém CLUBSPIRE vyzývá fight cluby

Pro slabé povahy rezervační systémy nejsou! Rozhodně ne takové, které instalujeme ve fight clubech po celé České republice. Za posledního půl roku se portfolio CLUBSPIRE rozrostlo hned o tři taková.

15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalinem do slovenského Wake Lake

Snad nikdy nebyla vhodnější doba vyrazit k vodě než v nynějších tropických vedrech. Co byste navíc řekli na areál plný adrenalinu, zábavy a moderního trendy vybavení? Zveme vás na prohlídku nejnovější CLUBSPIRE instalace do slovenského Wake Lake.

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).