Nebyly nalezeny žádné články.

12. 6. 2019

Připravte se s námi na eKasu

V Česku EET, na Slovensku nově eKasa. I slovenští podnikatelé se teď budou muset popasovat s online evidencí tržeb. V platnost vstoupí už 1. července 2019. A CLUBSPIRE je připravený podat vám pomocnou ruku.

28. 5. 2019

Chodovská MMA základna jede na CLUBSPIRE

MMA (Mixed Martial Arts), tedy smíšená bojová umění, jsou na Karlovarsku spojená se jménem Michal Madej. Držitel významných ocenění, pod jehož vedením trénovalo mnoho úspěšných bojovníků, otevřel v Chodově Elite Gym And Fitness. A CLUBSPIRE pozval ke spolupráci.

28. 3. 2019

CLUBSPIRE v ráji Adama Ondry

Kdo by neznal Adama Ondru, nejlepšího lezce světa? Jméno kudrnatého sympaťáka je od letoška spojené s novým lezeckým centrem Hangar. Jedno z nejmodernějších boulderových zařízení Evropy vzniklo v Brně, co by kamenem dohodil od sídla naší společnosti. Se sousedy jsme navázali spolupráci a společně vymysleli, jak to udělat, aby se odbavení vstupu nepodobalo zdolávání osmitisícovky.

19. 12. 2018

CLUBSPIRE pomáhá ve fitku i v dámském klubu.

Rezervační systém CLUBSPIRE nově používají tři velmi rozdílná sportovní centra. Jak jsme si s tím poradili?

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.