Lepší centrum bez zbytečné námahy

Motivace pomocí marketingových nástrojů

Motivace zákazníků k opakovaným návštěvám sportovních center je největší výzvou pro všechny jejich provozovatele. Silné konkurenční prostředí nutí managery center vymýšlet stále sofistikovanější metody nejen k udržení stávajících, ale také přilákání nových zákazníků. Komplexní rezervační systém CLUBSPIRE přináší mnoho nástrojů, které Vám umožní budování vlastní marketingové strategie.

Komplexní software CLUBSPIRE pro řízení Vašeho fitness či jiného sportovního centra neobsahuje pouze základní marketingové nástroje jako permanentky, zákaznický kredit či klubové členství. Jeho největší přidanou hodnotou je zaměření na budování vztahu se zákazníky, mezi které se řadí především posílání e-mailů či SMS. Nejedná se ovšem pouze o hromadnou rozesílku, v systému je možné Vaše zákazníky velmi konkrétně segmentovat. Můžete tedy oslovit přímo skupiny uživatelů, kterým chcete adresovat různá sdělení. Jako doplněk těchto služeb velmi dobře poslouží možnost udělování slev pomocí voucherů, které tak dokážou velmi účinně podpořit Vaše marketingová sdělení.

Zbrusu nové webové rezervace

Na moderním a inovativním webklientovi CLUBSPIRE snadno poznáte, kolik času a úsilí jeho vývoj stál. Žádný jiný systém nenabízí tak promyšlené a intuitivní webové rezervace – Vaši zákazníci se s nimi okamžitě sžijí, což ušetří spoustu práce recepčním i manažerům Vašeho centra. Vždy budete mít přehled kdo, jak často a jakou službu využívá, a to včetně přesného množství financí, které za rezervace utratí.

Jedinečně řešený design navíc můžeme upravit podle Vašich představ.

Vylepšené vouchery

Dejte pasivním zákazníkům záminku k opětovné návštěvě Vašeho centra a aktivním nabídněte motivační odměnu, díky které Vám sami přivedou nové zákazníky ze svého okolí. Nově řešené vouchery skýtají hned několik způsobů, jak toho dosáhnout, a každý z nich má přitom zajímavý nepřímý efekt – zákazníkům nabízíte službu zdarma, což je milé překvapení, které si určitě nenechají jen sami pro sebe. Bez větší snahy se tak stanou Vašimi nejlepšími reklamními agenty.

Využívejte naplno automatické funkce CLUBSPIRE jako je například blahopřání k narozeninám s přiloženým voucherem.

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.