Classic

Speciální software pro malá a střední sportovní a wellness centra. Pro ty, kterým pouhý základ nestačí.

od 1 990  měsíčně

Speciální software pro malá a střední sportovní i wellness centra

Protože většině pouhý základ nestačí

Classic je rozšířená verze systému CLUBSPIRE. Oproti základní verzi Basic nabízí rozšíření rezervačního systému o více objektů a umí pracovat s čipovými kartami, depositem, členstvím i dalšími moduly. Zefektivní správu Vašeho sportovního či wellness centra, ušetří Vám starosti a pomůže získat více zákazníků.

Větší pohodlí pro Vás i zákazníky

Většina menších a středních sportovních i wellness center ocení možnost nabídnout zákazníkům různé programy členství nebo je odbavovat rychleji a jednodušeji pomocí zákaznických karet s předplaceným kreditem. Díky rozšířenému rezervačnímu systému CLUBSPIRE Classic můžete také přehledně spravovat vytížení až 5 objektů ve Vašem centru – třeba 2 cvičební sály, fitness a squashové kurty. Základní součásti CLUBSPIRE Classic tvoří:

• Rezervační a vstupový systém
  • Skladové hospodářství
  • Pokladní systém
  • Čipové karty
  • VIP (deposit)
  • Členství

Kdo využívá CLUBSPIRE Classic nejčastěji?

Především tato malá a střední sportovní a wellness centra:

• Fitness centra
  • Tenisová centra a kluby
  • Squash centra
  • Badmintonová centra
  • Centra sálových sportů
  • Bazény a sauny
  • Masážní salony
  • … a další

CLUBSPIRE roste s Vámi

Je Vaše podnikání úspěšné a rozhodli jste se rozšířit nabídku Vašeho centra o nové sporty či služby? Potřebujete např. automaticky ovládat spouštění světel na kurtech nebo zapínat vířivku v návaznosti na rezervaci? Díky modularitě systému můžete snadno rozšířit i CLUBSPIRE – stačí zakoupit potřebné moduly a okamžitě získáte řadu nových funkcí. Nejčastěji si zákazníci dokupují tyto moduly:

• Webové rezervace