Professional

Speciální software pro střední a velká sportovní a wellness centra s bohatou a komplexní nabídkou služeb.

od 3 990  měsíčně

Speciální software pro střední a velká sportovní i wellness centra

Profesionální nástroj pro správu Vašeho centra

Professional je pokročilá verze systému CLUBSPIRE. Oproti rozšířené verzi Classic nabízí rezervační systém až pro 10 objektů a řadu nástrojů pro důslednou kontrolu chodu centra i účinný marketing. Celý systém je navíc intuitivně ovladatelný, šetří čas, peníze i lidské zdroje, chrání majetek a pomáhá rozvíjet Vaše centrum.

Využijte všechny možnosti systému

Umožněte Vašim klientům provádět rezervace online a díky storno poplatkům netraťte ani korunu na rezervacích zrušených na poslední chvíli. Manažerské přehledy, statistiky a grafy Vám pomohou identifikovat „hluchá místa“ v otevírací době a pomocí permanentek můžete centrum v těchto méně exponovaných časech lépe vytížit. Prostřednictvím e-mailů buďte neustále v kontaktu se svými zákazníky – informujte je automaticky o nadcházející rezervaci, zajímavé akci nebo je potěšte zasláním přání k narozeninám. Základní součásti CLUBSPIRE Professional tvoří:

• Rezervační a vstupový systém
  • Skladové hospodářství
  • Pokladní systém
  • Čipové karty
  • VIP (deposit)
  • Členství
  • Permanentky
  • Dokumenty
  • Rezervace webové (webový klient)
  • Striktní režim
  • Storno poplatky
  • Europokladny

Kdo využívá CLUBSPIRE Professional nejčastěji?

Především střední a velká sportovní i wellness centra:

• Fitness centra
  • Sportovní centra a kluby
  • Tenisová centra a kluby
  • Bazény a sauny
  • Wellness střediska
  • Health kluby
  • Golfové kluby
  • Ski areály a sjezdovky
  • … a další

CLUBSPIRE roste s Vámi

Rozšiřujete své centrum o další nové části? Chtěli byste jednoduše kontrolovat vstupy pomocí turniketů a elektronických zámků nebo zavést náhradnický systém, aby Vaše centrum bylo vždy plně vytížené? Systém CLUBSPIRE můžete díky jeho modularitě kdykoli snadno rozšířit o další moduly a funkce, aby přesně odpovídal Vašim potřebám. Střední a velká sportovní i wellness centra mají nejčastěji zájem o tyto moduly: