Již více než 300 úspěšných instalací

Systém CLUBSPIRE pomohl sportovním centrům odbavit již velké množství zákazníků. Přečtěte si, co o nás uživatelé CLUBSPIRE říkají.

Mapa center našich zákazníků

Všetko funguje ako má. Som rád, že všetko malo ten správny zmysel, pretože si vieme v krátkom čase všetko pekne odkontrolovať a nájsť zodpovedné osoby – personál, ak niečo nesedí. Eliminuje to finančné straty – zlodejiny a uľahčuje fungovanie prevádzky. Všetko vďaka Vášmu systému a kvalitnej spolupráci.

Miroslav ČECH, konateľ, BodySportClub Krompachy

BodySportClub Krompachy se nachází na východním Slovensku ve městě Krompachy. Do centra jsme dodávali turniket a nástěnnou čtečku. Díky tomu je možný bezobslužný provoz a úspora nákladů za recepční. Systém využívají také v kavárně.

Centrum nabízí následující služby:

• fitness
  • kardio