Již více než 300 úspěšných instalací

Systém CLUBSPIRE pomohl sportovním centrům odbavit již velké množství zákazníků. Přečtěte si, co o nás uživatelé CLUBSPIRE říkají.

Mapa center našich zákazníků

Všem milovníkům aktivního životního stylu i milovníkům aktivní dovolené nabízí Fit AURA zpestření jejich volnočasových aktivit. Poskytujeme občanům i turistům v regionu celoroční sportovní a relaxační vyžití.

Ve sportovně-relaxačním centru Fit AURA Vám nabízíme:

• Fitness
  • Wellness
  • Solná jeskyně
  • Solární studio

Zpět na přehled referencí

Rychlý, spolehlivý, kompatibilní a bezpečný software

Rezervační systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyce JAVA a využívá moderní 3 vrstvou architekturu. Ta zajišťuje, že Vaše data jsou bezpečně uložena, máte k nim rychlý a bezpečný přístup. Při rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s více než 200 sportovními centry, s nimiž celý komplexní software pro fitness a další centra neustále rozvíjíme. Zjistěte, jak by CLUBSPIRE pomohl Vašemu centru.

• Apple
  • Linux