Aquaparky

Starosti nechejte plavat.

Moderní software pro aquaparky, bazény a sauny

Modulární systém CLUBSPIRE je špičkovým pomocníkem ve větších provozech. Tento software pro aquaparky si poradí s ovládáním zařízení, kontrolou vstupů či více ekonomickými subjekty pod jednou střechou – výčet jeho funkcí a vlastností by mohl pokračovat ještě dlouho. Je jako zaměstnanec, který pracuje 24 hodin denně na 100% výkon.

CLUBSPIRE si skvěle rozumí s kartami a identifikátory – lze jej nastavit tak, aby se zákazník mohl v celém objektu bazénu pohybovat bez nutnosti mít u sebe hotovost. Každá položka se bude načítat na jemu přidělený čip či magnetickou kartu a při odchodu provede obsluha recepce pouze souhrnné vyúčtování.

Čipy a karty je navíc možné využít i pro řízení vstupů s pomocí turniketů a elektronických zámků, takže Vaši zákazníci už nebudou bloudit v místech, kde nemají co pohledávat. Samozřejmostí je také hlídání času, který zákazník v bazénu či sauně stráví. Na minutu přesně.

Program pro aquaparky umí také ovládat jednotlivé objekty, takže si poradí např. s automatickým spuštěním vířivky nebo solária podle nastavené rezervace. Sauny umí spouštět i předem, podle Vámi nastaveného času před začátkem rezervace, takže budou vždy správně rozehřáté a připravené.

Pravidelným návštěvníkům nabídněte placené členství a možnost depositu, protože při bezhotovostních platbách lidé vždy utratí víc. Nastavit můžete i volné členství, do kterého program pro bazény a sauny automaticky přiřadí každého zákazníka, který splní Vámi předem nastavené podmínky, např. po 10 návštěvách sauny získá slevu 5% na příští vstup. Problémem samozřejmě není ani dělení vstupného na různé kategorie – dětské, rodinné, pro studenty, seniory, ZTP/P atd.

Software pro bazény a sauny umí také pracovat s více ekonomickými subjekty v rámci jednoho zařízení – není proto problém, když bazén provozuje někdo jiný než saunu, masážní studio či restauraci. Zákazníkovi proto stačí otevřít jediný účet, na který se budou načítat služby vybrané v kterékoli části objektu. CLUBSPIRE pak sám rozúčtuje klientovu útratu podle toho, kde a jaké služby si vybral.

Díky modulu Touch je možné spravovat i restauraci či bar. Dotykové rozhraní se postará o rychlou a intuitivní obsluhu, zatímco software umožní práci se stoly, přesouváním položek z účtů mezi stoly, platby kartou i v hotovosti nebo např. řazení menu podle nejčastěji prodávaných položek.

Dotykové ovládání využívá i samoodbavovací kiosek, který šetří čas stálým zákazníkům i obsluze ve Vašem zařízení. Využít můžete i rezervační systém pro bazény a sauny se stornopoplatky a náhradnickým systémem pro dosažení lepšího vytížení Vámi poskytovaných služeb.

Marketingové nástroje, které skutečně oceníte

Velkou výhodou CLUBSPIRE jsou silné marketingové nástroje. Pomocí e-mailů rozesílejte pozvánky na Vámi pořádané akce nebo speciální nabídky a prostřednictvím SMS upozorněte klienty třeba na blížící se rezervaci sauny. Podrobné manažerské přehledy a statistiky Vám poskytnou potřebné informace o provozu, návštěvnosti i personálu, které pak můžete využít při plánování různých akcí, cenotvorbě i odměnách zaměstnanců.

Jednorázovými vouchery odměňte stálé zákazníky nebo přilákejte nové. Časově omezené permanentky využijte k lepšímu vytížení bazénu i sauny v méně exponovaných časech – předejdete tak „hluchým místům“ v návštěvní době.

Detailní statistiky návštěvnosti a přehledná grafická znázornění provozu centra po jednotlivých časových úsecích naleznete v manažerských přehledech. Program pro bazény a sauny také kontroluje služby i činnosti, které nastavují Vaši cenovou politiku.

Modularita systému CLUBSPIRE umožňuje přizpůsobit jej téměř všem potřebám provozovatelů bazénu a saun – poradí si i se správou řady doplňkových služeb jako např. půjčovny ručníků nebo lehátek. Systém si navíc kdykoli můžete nechat rozšířit o další moduly a funkce podle toho, co budete potřebovat.

Naše servisní centrum se postará o 100% spolehlivost systému a Vaše data bude zálohovat na zabezpečeném serveru. Servisní tým pravidelně provádí preventivní údržbu a je připraven pro pohotový servisní zásah, který může provést okamžitě přímo z centrály CLUBSPIRE.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: