CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Mateřské školy

Praktický software pro mateřské školy

Bezpečné a snadno ovladatelné řešení

Modulární systém CLUBSPIRE nyní nabízí i softwarové řešení pro mateřské školy a školky. Mějte všechny potřebné informace o dětech snadno dostupné, a přitom naprosto v bezpečí. Rodičům poskytnete lepší zpětnou vazbu a vychovatelkám i účetní ušetříte práci.

Rezervační systém pro mateřské školy umí pracovat se stornopoplatky, náhradníky a provádět i hromadné rezervace. Rodiče tak například mohou své dvě malé děti dávat do školky jen každé úterý a čtvrtek od 8 do 14 hodin. V případě, že svou rezervaci zruší, může jim program automaticky naúčtovat stornopoplatek a prostřednictvím e-mailu či SMS dát vědět dalším rodičům v pořadí, že se uvolnilo místo.

Zakládejte rodinné účty, které mohou například obsahovat informace o tom, kdo si může děti vyzvednout a kolik dětí Vám rodiče svěřili do péče. Na kartu dítěte pak zaznamenávejte další informace, vedle fotky například to, zda trpí alergiemi nebo jak se chová mezi ostatními dětmi.

Nabídněte rodičům možnost depositu, ze kterého můžete postupně strhávat platby za obědy, výlety a další služby. Pomocí permanentek umožněte rodičům vyčerpat pouze omezený počet dní v měsíci – část rodičů nedává své dítě do školky každý den v týdnu.

Vyzkoušejte možnosti CLUBSPIRE

Systém CLUBSPIRE se postará o plynulý provoz mateřské školy i o upevňování vztahu s rodiči. Díky modulům E-mail a SMS jim nabízejte výlet či informace o besídkách a schůzkách.

Každá školka má svá specifika a vyžaduje jiné funkce a možnosti. Modulární systém CLUBSPIRE je proto možné sestavit podle Vašich požadavků a snadno rozšířit o nové moduly i funkce. Uložená data jsou však stále v bezpečí, vše je zálohováno na zabezpečený server servisního centra.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.