Ski areály a sjezdovky

Moderní software pro zimní střediska

Stop kalamitním stavům

Modulární systém CLUBSPIRE je pro ski areály a sjezdovky vynikajícím pomocníkem. Tento software umí ovládat zařízení, kontrolovat vstupy pomocí turniketů a spravovat více ekonomických subjektů naráz. Má řadu funkcí i vlastností, které v každodenním provozu skutečně oceníte a které Vám pomohou předejít zbytečným kalamitním stavům, ať už u vleku nebo při řízení celého areálu.

Karty a identifikátory můžete v CLUBSPIRE využít k řízení vstupů i bezhotovostním platbám. Zákazník se bude po areálu pohybovat pouze ve Vámi vytyčených oblastech a jinam jej turnikety ani elektronické zámky nepustí. Pomocí časově omezených permanentek i členství pak můžete nabízet různé typy skipasů, ať už rodinné, dětské, dospělé, celosezonní nebo jednorázové na 20 vstupů.

Deposit zákazníci využijí nejen k bezhotovostním platbám za vstupy na lanovku, ale i za oběd ve Vaší restauraci či půjčení a seřízení lyží. Každá položka se načte na přidělený čip nebo magnetickou kartu a program automaticky strhne odpovídající částku z předplaceného kreditu. Hlídat a účtovat můžete i čas, který zákazník stráví třeba v sauně či vířivce ve Vašem areálu.

Program umí ovládat i jednotlivé objekty, takže např. ve 20:00 automaticky rozsvítí světla pro večerní lyžování nebo podle rezervace spustí saunu ve wellness centru Vašeho areálu. Šetří tak energie i práci obsluhy.

Software CLUBSPIRE dokáže pracovat s více ekonomickými subjekty v rámci jednoho areálu. Umožněte návštěvníkům Vašeho ski areálu využívat vlek, půjčovnu lyží a platit za občerstvení jedinou kartou s předplaceným kreditem, i když každou službu provozuje někdo jiný. Program pak automaticky rozúčtuje útratu mezi jednotlivé poskytovatele.

Dotykové rozhraní modulu Touch zajistí rychlou a intuitivní obsluhu v restauraci či baru. Můžete pracovat se stoly, přesouvat mezi nimi položky z účtů, vyřizovat platby kartou i hotově nebo řadit menu podle nejžádanějších položek.

Rezervační systém přináší možnost zamluvit si například hotelový pokoj nebo výcvik v lyžařské škole. Díky propojení se stornopoplatky a náhradnickým systémem snáz dosáhnete lepšího vytížení Vámi nabízených služeb.

Modul Ubytování řeší check-in, check-out i připravenost pokojů (uklizeno/neuklizeno), abyste měli vždy přehled o vytížení a stavu Vašich ubytovacích kapacit.

CLUBSPIRE Vám pomůže při boji o zákazníky

Předností systému CLUBSPIRE jsou silné marketingové nástroje. Využijte e-maily k rozesílání speciálních nabídek nebo pozvánek na různé typy akcí a SMS pro okamžité oslovení zákazníků. Díky manažerským přehledům, statistikám a grafům budete mít vždy všechny důležité informace o provozu, návštěvnosti i personálu.

Vouchery jsou dobrým nástrojem, pokud chcete přilákat nové zákazníky nebo odměnit pravidelné návštěvníky Vašeho ski areálu. Časově omezené permanentky použijte k vytížení areálu v méně exponovaných dnech a časech, například na začátku nebo konci sezóny.

Systém CLUBSPIRE je modulární – můžete si jej nechat snadno rozšířit o další moduly a funkce, aby vždy vyhovoval Vašim potřebám. Veškerá data jsou zálohována v zabezpečeném servisním centru, takže o ně nemusíte mít žádné obavy.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: