Sportovní centra a kluby

Komplexní systém pro sportovní centra a kluby

Bezpečnost, robustnost, stabilita

CLUBSPIRE je stabilní a bezpečný modulární software pro sportovní centra jakékoli velikosti – umí si poradit se vším, ať už ve svém centru provozujete sálové sporty, squashové či badmintonové kurty, fitness, wellness i restaurační nebo ubytovací zařízení. Dopřejte sobě i klientům maximální možný komfort. CLUBSPIRE umí pracovat s více ekonomickými subjekty v jednom centru. Žádné bariéry, žádná omezení – zákazníkovi stačí vlastnit jediný účet, na který si může vybírat služby v kterékoli části centra. Systém pro sportovní centra pak už sám rozúčtuje, kde a u koho klient utratil svoje peníze.

Pohodlné je také řízení vstupů pomocí čipových karet – Vaši zákazníci se tak dostanou přesně tam, kde mají být, ať už to jsou pánské šatny, squashový kurt nebo fitness. Program pro sportovní centra a kluby si musí umět poradit i s ovládáním objektů, takže samozřejmostí je možnost nastavení například automatického spouštění topení, světel, vířivky či solária.

Využijte možnost vybudovat si díky CLUBSPIRE lepší vztah se svými zákazníky. Pomocí automatických e-mailů či SMS jim zavčas dejte vědět o nadcházející rezervaci nebo turnaji, vouchery a časově omezenými permanentkami je motivujte k častějšímu navštěvování Vašeho centra, stálým zákazníkům umožněte odbavení v samoodbavovacím kiosku – ušetříte tak obsluze práci a klientům čas.

Pro snazší a efektivnější provoz

Modulární systém CLUBSPIRE nabízí také řadu silných marketingových nástrojů. Komunikujte se svými zákazníky prostřednictvím automatických e-mailů, upozorňujte je na blížící se rezervaci pomocí SMS nebo využijte podrobných manažerských přehledů a statistik pro lepší vytížení svého centra.

Ať už preferujete rezervování přímo v centru nebo online, neztrácejte zbytečně prostředky kvůli nezodpovědným zákazníkům, kteří své rezervace ruší na poslední chvíli nebo nepřijdou vůbec. Díky systému stornopoplatků a náhradnických rezervací eliminujete riziko ztrát na minimum.

Nabídněte svým stálým zákazníkům VIP členství či bezhotovostní platby pomocí depositů a zřizujte bez problémů i firemní členské účty. Díky podrobným manažerským přehledům zjistíte, kdy je Vaše centrum nejméně vytížené – na tuto dobu pak můžete vytvořit vouchery či permanentky a motivovat tak zákazníky, aby přicházeli i v méně exponovaných časech.

Protože každé centrum nabízí různě široké spektrum služeb, musí být možné si nový software pro sportovní centra snadno přizpůsobit svým vlastním potřebám. Modulární systém CLUBSPIRE tuto podmínku splňuje – můžete si jej nechat sestavit podle svých představ a postupně rozšiřovat o další nové moduly a funkce. A o svá data se také nemusíte bát – všechna jsou spolehlivě chráněna díky zálohování v zabezpečeném servisním centru.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: