Wellness střediska

Ušetřete si starosti a získejte nové zákazníky

Speciální software pro wellness centra

CLUBSPIRE představuje skvělý nástroj pro správu wellness center – pojí v sobě funkce rezervačního i pokladního systému, dokáže ovládat objekty, komunikovat se zákazníky prostřednictvím e-mailu či SMS a poradí si i s více ekonomickými subjekty v jednom centru. Vše, co potřebujete, tak máte na jednom místě.

Ve wellness středisku může každou službu provozovat někdo jiný. Díky CLUBSPIRE ale zákazníkovi stačí vlastnit jediný účet, na který se načtou veškeré služby a následně rozpočítají mezi jednotlivé ekonomické subjekty. Návštěvníci si k Vám přicházejí odpočinout, dopřejte jim proto maximální pohodlí.

Karty a identifikátory slouží k řízení vstupů i bezhotovostním platbám. Turnikety a elektronické zámky nepustí nikoho do těch částí centra, ve kterých nemá co pohledávat. Software umí zaznamenat a naúčtovat vstupy buď jednorázově, nebo měřit délku pobytu zákazníka – na minutu přesně.

Věrným klientům můžete nabídnout placené členství nebo je rovnou zařadit mezi VIP, vždy ale podporujte deposit – při bezhotovostních platbách lidé utrácejí víc. CLUBSPIRE umí pracovat i s volným členstvím, do kterého můžou být zákazníci přiřazeni po splnění Vámi nastavených podmínek. Např. při měsíční útratě nad 1 500,- Kč získají pro další měsíc slevu 5% na návštěvu sauny. Stálí zákazníci rádi využijí samoodbavovací kiosek, který ušetří čas jim i obsluze Vašeho centra.

Na kartě zákazníka máte k dispozici prostor pro záznam nejrůznějších informací podle vlastního uvážení a potřeby – zda klient chodí na rehabilitační či kondiční masáže, zda je alergický na některý z masážních krémů atd.

S provozem restaurace či baru pomůže modul Touch – díky dotykovému rozhraní bude obsluha rychlá a intuitivní. Můžete pracovat se stoly, přesouvat mezi nimi položky z účtů, nechat klienty platit hotově i kartou nebo např. seřadit menu v počítači podle nejoblíbenějších položek. V modulu Ubytování můžete provádět rezervace přesně podle check-in a check-out časů, sledovat připravenost pokojů (uklizeno/neuklizeno) a vždy mít přehled o zaplněnosti ubytovacích kapacit.

Rezervace dotažené do detailu

Pohodlný je i sofistikovaný rezervační systém pro wellness střediska. Zákazník může svou rezervaci provést online z pohodlí svého domova, program dokonce umožňuje nastavit navazující rezervace – automaticky pak rozvrhne např. návštěvu sauny, masáže lávovými kameny a následnou vířivku.

Nepřicházejte zbytečně o peníze kvůli nezodpovědným klientům. Pokud někdo zruší svou rezervaci na poslední chvíli, naúčtujte mu stornopoplatek a jeho místo můžete zaplnit náhradníkem, kterého upozorní automaticky generovaná SMS.

CLUBSPIRE umí také pracovat s ochrannými lhůtami. Ty využijete nejčastěji u masáží a dalších služeb, které vyžadují čas na přípravu či úklid po zákazníkovi – k délce samotné masáže tak můžete přičíst např. 10 minut, aby personál stihl vyměnit ručníky a nahřát rašelinu.

Díky systému pro wellness centra může ovládat jednotlivé objekty – podle rezervace se automaticky na přesně stanovenou dobu spustí vířivka či solárium, přičemž např. sauny lze spouštět i předem, aby byly na začátek rezervace už vyhřáté a připravené.

Nabídnout je možné i private wellness – jeden člověk nebo firma si může na část nebo celý den pronajmout jakoukoli součást Vašeho wellness centra, např. bazén, penzion nebo i kompletně celý objekt.

Vydělejte na kvalitním marketingu

Jednou z velkých předností CLUBSPIRE jsou silné marketingové nástroje. Pro cenotvorbu, plánování akcí i odměny zaměstnanců využijete podrobné manažerské přehledy, statistiky a grafy. O nadcházejících akcích nebo stavech klientských účtů informujte pomocí e-mailů, na blížící se rezervaci či speciální nabídku upozorněte prostřednictvím SMS.

Manažerské přehledy zahrnují detailní statistiky návštěvnosti, přehledy vytížení centra (denní, týdenní, měsíční…) a další informace o provozu. Díky jejich vyhodnocení můžete optimalizovat chod centra a odhalit „hluchá místa“ v otevírací době.

Vouchery využijte pro jednorázové odměnění stálých zákazníků nebo přilákání nových. K prevenci „hluchých míst“ slouží časově omezené permanentky, které pomohou lépe vytížit Vaše wellness centrum i v méně exponovaných časech.

Systém CLUBSPIRE je modulární, můžete jej tedy přizpůsobit svým potřebám. Rozšíření o další moduly a funkce je možné kdykoli – stačí jen říct, jakou problematiku potřebujete řešit. O spolehlivý chod se stará naše servisní centrum. Do něj jsou také zabezpečeně zálohována Vaše veškerá data.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: