PC a příslušenství

Pokladní zásuvka

Inteligentní pokladní zásuvku pro úschovu peněz propojíte se systémem tak, že se v případě hotovostní transakce automaticky otevře. Obsluha tak nezapomene od klienta vybrat peníze a navíc nemusí stále otáčet klíčem.

Při platbě kartou nebo depositem zůstane pokladna zavřená.

Webkamera

Webkamerou rychle a přitom v dostatečné kvalitě vyfotíte klienta a jeho fotografii přiřadíte k účtu. Díky tomuto opatření zabráníte zneužití členství, kdy klient s možností neomezeného vstupu půjčuje svou kartu přátelům.

Čtečka čárových kódů

Čtečka umožňuje načítání zákaznických karet nebo klíčenek, ale rovněž zboží. Zrychluje se tak jeho prodej i naskladňování. V obou případech totiž stačí, když obsluha sejme kód a nemusí zboží složitě hledat v systému.

Pokud zboží čárový kód nemá, čtečka si ho vygeneruje. To využijete například při prodeji horkých nápojů. Vytvoříte si nové kódy pro čaj, espresso a capuccino, vytisknete si je a při dalším prodeji požadovaný kód jednoduše sejmete čtečkou.

Mobilní číšník, samoobsluha (Tablet s Windows)

Tablety s operačním systémem Windows umožňují instalaci softwaru CLUBSPIRE a zejména modulu touch, který je přizpůsobený dotykovému rozhraní. Obsluha pak s tabletem vyřizuje objednávky a rovnou od stolu je odešle do kuchyně, kde se objednávka automaticky vytiskne.

Zejména pro wellness centra je užitečný modul samoobsluha, se kterým si klienti objednávají nápoje a jídla sami.

Pokladní tiskárna

Pokladní tiskárna umožňuje rychlý, kvalitní a spolehlivý tisk účtenek. Obsluha ji navíc využije i při tisku denní uzávěrky.

Dotykový monitor

Nejlepších výsledků s dotykovým monitorem dosáhnete při používání modulu touch. Obsluha je snadná a intuitivní a vaši zaměstnanci odbaví zákazníky na pár kliknutí.

Záložní zdroj

Při každém výpadku proudu dochází k nešetrnému vypnutí počítače. Záložní zdroj vás před těmito situacemi ochrání. Po výpadku proudu PC po omezenou dobu funguje a vy můžete v klidu dokončit a uložit rozdělanou práci.

Záložní zdroj navíc počítač ochrání i v případě přepětí.

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.