PC a příslušenství

Pokladní zásuvka

Inteligentní pokladní zásuvku pro úschovu peněz propojíte se systémem tak, že se v případě hotovostní transakce automaticky otevře. Obsluha tak nezapomene od klienta vybrat peníze a navíc nemusí stále otáčet klíčem.

Při platbě kartou nebo depositem zůstane pokladna zavřená.

Webkamera

Webkamerou rychle a přitom v dostatečné kvalitě vyfotíte klienta a jeho fotografii přiřadíte k účtu. Díky tomuto opatření zabráníte zneužití členství, kdy klient s možností neomezeného vstupu půjčuje svou kartu přátelům.

Čtečka čárových kódů

Čtečka umožňuje načítání zákaznických karet nebo klíčenek, ale rovněž zboží. Zrychluje se tak jeho prodej i naskladňování. V obou případech totiž stačí, když obsluha sejme kód a nemusí zboží složitě hledat v systému.

Pokud zboží čárový kód nemá, čtečka si ho vygeneruje. To využijete například při prodeji horkých nápojů. Vytvoříte si nové kódy pro čaj, espresso a capuccino, vytisknete si je a při dalším prodeji požadovaný kód jednoduše sejmete čtečkou.

Mobilní číšník, samoobsluha (Tablet s Windows)

Tablety s operačním systémem Windows umožňují instalaci softwaru CLUBSPIRE a zejména modulu touch, který je přizpůsobený dotykovému rozhraní. Obsluha pak s tabletem vyřizuje objednávky a rovnou od stolu je odešle do kuchyně, kde se objednávka automaticky vytiskne.

Zejména pro wellness centra je užitečný modul samoobsluha, se kterým si klienti objednávají nápoje a jídla sami.

Pokladní tiskárna

Pokladní tiskárna umožňuje rychlý, kvalitní a spolehlivý tisk účtenek. Obsluha ji navíc využije i při tisku denní uzávěrky.

Dotykový monitor

Nejlepších výsledků s dotykovým monitorem dosáhnete při používání modulu touch. Obsluha je snadná a intuitivní a vaši zaměstnanci odbaví zákazníky na pár kliknutí.

Záložní zdroj

Při každém výpadku proudu dochází k nešetrnému vypnutí počítače. Záložní zdroj vás před těmito situacemi ochrání. Po výpadku proudu PC po omezenou dobu funguje a vy můžete v klidu dokončit a uložit rozdělanou práci.

Záložní zdroj navíc počítač ochrání i v případě přepětí.

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).