Naše servisní centrum je Vám vždy nablízku

Servisní středisko zajistí bezproblémový chod Vašeho provozu.
Hotline na čísle +420 733 127 577 nebo e-mailu support@clubspire.com

Servis a podpora

Řízení provozu ve sportovním centru nebo wellness centru je kriticky náročné a vyžaduje 100% spolehlivost systému. Náš zkušený servisní tým pravidelně provádí preventivní údržbu a je připraven pro pohotový servisní zásah.

Kontakt na servisní oddělení

• Hotline: +420 733 127 577
Časté dotazy

Hlavní výhody servisního programu

100% správa požadavků

Všechny požadavky na podporu nebo úpravy systému evidujeme ve vnitřním klientském systému. Stačí poslat email na servisní oddělení. Každému požadavku je přiděleno číslo a správce, takže se nestane, že by některý požadavek zůstal nevyřízen ve stanovené lhůtě nebo se ztratil.

Nepřetržitý monitoring běhu systému

Pomocí speciálního software dokážeme monitorovat správný běh informačního systému a při výpadku je naše servisní centrum automaticky upozorněno. Často je problém vyřešen dříve, než stihne obsluha zavolat na servisní hotline.

Vzdálená správa

Díky vzdálené správě můžeme provést servisní zásah přímo z naší kanceláře během několika minut bez nutnosti osobní návštěvy.

Zálohování dat

Data jsou pravidelně zálohována v zabezpečeném servisním centru CLUBSPIRE (tj. ochrana proti odcizení). Doba uchování záloh a interval zálohování je závislý na typu servisního programu.

Servisní hodiny zdarma

V ceně zvýhodněných programů jsou započítány servisní hodiny zdarma.

Garance servisního zásahu

Našim cílem je stoprocentně spolehlivý provoz všech instalací CLUBSPIRE. Proto se smluvně zavazujeme ke garancím doby řešení servisních požadavků. Lhůty jsou stanoveny dle typu servisního programu.

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.