Již více než 300 úspěšných instalací

Systém CLUBSPIRE pomohl sportovním centrům odbavit již velké množství zákazníků. Přečtěte si, co o nás uživatelé CLUBSPIRE říkají.

Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Mapa center našich zákazníků

Naši zákazníci hodnotící CLUBSPIRE

Všetko funguje ako má. Som rád, že všetko malo ten správny zmysel, pretože si vieme v krátkom čase všetko pekne odkontrolovať a nájsť zodpovedné osoby – personál, ak niečo nesedí. Eliminuje to finančné straty – zlodejiny a uľahčuje fungovanie prevádzky. Všetko vďaka Vášmu systému a kvalitnej spolupráci.

BodySportClub Krompachy
Podívat se na celou referenci

CLUBSPIRE máme u nás v Domynu od 1. března 2017. Ten datum si pamatuji velmi přesně. Systém, který jsme měli před tím, bych dnes popsal, jako jízdu autem v tunelu se zhasnutými světly. Od toho března už víme díky CLUBSPIRE o našich klientech všechno!

DOMYNO
Podívat se na celou referenci

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.

Medi Fitness Znojmo
Podívat se na celou referenci

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.

Budu Fit Club, Ostrava
Podívat se na celou referenci

Wellness MIDA jsme otevírali v květnu 2009 a CLUBSPIRE nám byl doporučen jakožto partner České asociace wellness pro software a také náš IT specialista byl spokojený s architekturou a funkcemi CLUBSPIRE. Dobrý produkt, solidní jednání a zajímavá cenová nabídka nás oslovila a rozhodli jsme se pro spolupráci s firmou INSPIRE CZ. Děkujeme.

Wellness MIDA, Praha
Podívat se na celou referenci

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.

Hcentrum, Pardubice
Podívat se na celou referenci

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).

MD Fitness, Lanškroun
Podívat se na celou referenci

CLUBSPIRE nám pomohl výrazně zvýšit efektivitu řízení našeho centra

Fitfabrik, Dubnica nad Váhom
Podívat se na celou referenci

Dynamické a úspěšné fitness centrum potřebuje dynamický a spolehlivý systém.

Forma Club, Košice
Podívat se na celou referenci