Již více než 300 úspěšných instalací

Systém CLUBSPIRE pomohl sportovním centrům odbavit již velké množství zákazníků. Přečtěte si, co o nás uživatelé CLUBSPIRE říkají.

Mapa center našich zákazníků

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.

MEDIFITNESS je největší fitness centrum ve Znojmě, které dokáže uspokojit potřeby jak skromného, tak náročného klienta. Filozofií fitness je zdravé cvičení a zdravý životní styl.

Medi Fitness centrum je rozděleno do dvou pater. Nabí jak fitness, tak wellness služby. Srdcem fitness centra je druhé patro, které je díky možnostem pro cross trénink, oktagonu a prostory pro bojové sporty jedním z nejlepších ve střední Evropě. První patro disponuje posilovnou a sály pro skupinové aktivity, kde má každý klient možnost vybrat si z velkého množství nabízených aktivit a služeb. Tyto aktivity a služby provozují prostřednictvím zkušených, profesionálních instruktorů a proškoleného personálu. Cílem je uspokojit potřeby i náročného klienta a přispět ke snížení procenta obezity.

Zpět na přehled referencí

Rychlý, spolehlivý, kompatibilní a bezpečný software

Rezervační systém CLUBSPIRE je naprogramovaný v jazyce JAVA a využívá moderní 3 vrstvou architekturu. Ta zajišťuje, že Vaše data jsou bezpečně uložena, máte k nim rychlý a bezpečný přístup. Při rozvoji CLUBSPIRE spolupracujeme s více než 200 sportovními centry, s nimiž celý komplexní software pro fitness a další centra neustále rozvíjíme. Zjistěte, jak by CLUBSPIRE pomohl Vašemu centru.

• Apple
  • Linux