Již více než 300 úspěšných instalací

Systém CLUBSPIRE pomohl sportovním centrům odbavit již velké množství zákazníků. Přečtěte si, co o nás uživatelé CLUBSPIRE říkají.

Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Mapa center našich zákazníků

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.

Monika Kulhánková, majitelka, Medi Fitness Znojmo

MEDIFITNESS je největší fitness centrum ve Znojmě, které dokáže uspokojit potřeby jak skromného, tak náročného klienta. Filozofií fitness je zdravé cvičení a zdravý životní styl.

Medi Fitness centrum je rozděleno do dvou pater. Nabí jak fitness, tak wellness služby. Srdcem fitness centra je druhé patro, které je díky možnostem pro cross trénink, oktagonu a prostory pro bojové sporty jedním z nejlepších ve střední Evropě. První patro disponuje posilovnou a sály pro skupinové aktivity, kde má každý klient možnost vybrat si z velkého množství nabízených aktivit a služeb. Tyto aktivity a služby provozují prostřednictvím zkušených, profesionálních instruktorů a proškoleného personálu. Cílem je uspokojit potřeby i náročného klienta a přispět ke snížení procenta obezity.

Zpět na přehled referencí