CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně řídí provoz centra

27. 7. 2016

Sny o dokonalé postavě se mění ve skutečnost v Dream Body Fitness

Dream Body Fitness je fitko pro každého. Najdete ho v Kladně a svou lekci si pohodlně rezervujete přes Clubspire.

21. 7. 2016

Jak vypadá rozhraní rezervačního systému

Přemýšlíte, jaký software zvolit pro vaše fitness či relaxační centrum? Chcete maximální komfort pro vaše zákazníky? Podívejme se, jak jednoduché je přihlášení zákazníka pomocí systému CLUBSPIRE na zvolenou lekci.

26. 6. 2016

O pořádný odpočinek se v relaxačním centru Mayotte postará Clubspire

V pražském relaxačním studiu mohou zákazníci strávit celý den. Mayotte nabízí profesionální služby v oblasti wellness od masáží, přes kosmetiku a tělové zábaly až po solnou jeskyni.

27. 7. 2016

Sny o dokonalé postavě se mění ve skutečnost v Dream Body Fitness

21. 7. 2016

Jak vypadá rozhraní rezervačního systému

26. 6. 2016

O pořádný odpočinek se v relaxačním centru Mayotte postará Clubspire

19. 6. 2016

Trenčíňané cvičí s CLUBSPIRE

Vždy vysmátý kolektiv a vynikající ceny najdete ve Fitness klubu Južanka. Největší fitness centrum na sídlišti Jih v Trenčíně se nachází přímo v obchodním centru Južanka.

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).