CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně řídí provoz centra

28. 4. 2017

CLUBSPIRE můžete mít nově i ve vašem telefonu!

Vyvinuli jsme aplikaci CLUBSPIRE, díky které mohou klienti vašeho sportcentra spravovat svůj profil a rezervace snadno a odkudkoliv ze svého mobilního zařízení.

30. 3. 2017

TIPY NA ZÍSKÁNÍ LOAJÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ SPORTOVNÍCH CENTER – II. ČÁST

Lidé tráví na Facebooku denně několik hodin, sdílí zážitky s kamarády a prohlíží si věci, které je zajímají. Využijte tento prostor a dejte o sobě vědět!

28. 3. 2017

CLUBSPIRE nenechá DOMYNO spadnout!

Sport, relax, ale i výtečné hamburgery? To není jen vymyšlená pohádka! Takové blaho vám dopřeje wellness DOMYNO v Praze na ploše více než 700 metrů čtverečních.

28. 4. 2017

CLUBSPIRE můžete mít nově i ve vašem telefonu!

30. 3. 2017

TIPY NA ZÍSKÁNÍ LOAJÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ SPORTOVNÍCH CENTER – II. ČÁST

28. 3. 2017

CLUBSPIRE nenechá DOMYNO spadnout!

27. 2. 2017

Tipy na získání loajálních zákazníků sportovních center - I. část

Vidět ve vašem fitku stále nové tváře, vás určitě moc těší, ale jaký je to teprve pocit, když se několikrát týdně potkáte se starými známými, kteří k vám chodí cvičit už od nepaměti? Každé centrum potřebuje obojí – zákazníky nové, kteří se třeba přestěhovali, nebo chtějí vyzkoušet nové sporty a stejně tak zákazníky loajální, kteří fitko podrží, když není zrovna první týden v lednu a sportoviště nepraská ve švech díky lidem toužících splnit si svá hubnoucí předsevzetí.

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.