15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalinem do slovenského Wake Lake

Snad nikdy nebyla vhodnější doba vyrazit k vodě než v nynějších tropických vedrech. Co byste navíc řekli na areál plný adrenalinu, zábavy a moderního trendy vybavení? Zveme vás na prohlídku nejnovější CLUBSPIRE instalace do slovenského Wake Lake.

8. 7. 2018

Dokonalý zaměstnanecký benefit: Vlastní firemní fitness

Ve zdravém zaměstnanci zdravá pracovní energie. Trochu jsme pozměnili klasické rčení, které říká, že ve zdravém těle se ukrývá zdravý duch. Víme totiž, že pro firemní zaměstnance může být fitness centrum nejenom skvělou psychohygienou, ale zároveň i cenným benefitem, který bez nejmenších pochyb zvedne hodnotu vaší firmy pro stávající i budoucí zaměstnance.

28. 6. 2018

Mobilní aplikace pro komplexní rezervační systém

Online rezervace jsou nepostradatelnou součástí většiny provozů. Zákazníci jsou zvyklí, že vše vyřídí rychle a pohodlně z domova, aniž by museli někam volat nebo chodit osobně. Většina lidí je ale zároveň zvyklá, že spoustu věcí zvládne zařídit pomocí chytrého telefonu. Držte tedy krok s dobou a získejte skvělou konkurenční výhodu. Pořiďte vašemu centru mobilní aplikaci CLUBSPIRE na míru.

15. 8. 2018

Vyrazte za adrenalinem do slovenského Wake Lake

8. 7. 2018

Dokonalý zaměstnanecký benefit: Vlastní firemní fitness

28. 6. 2018

Mobilní aplikace pro komplexní rezervační systém

17. 4. 2018

3 patra nadupaného fitness: Vyzkoušejte Respect Club

V ostravském fitness centru Respect Club si přijde na své snad každý. Rozmanitost nabízených lekcí a funkčních zón je rozhodně nadstandardní a k tomu takové fitko samozřejmě potřebuje i robustní rezervační systém. A kdybyste si náhodou nebyli jistí, jestli je to pro vás to pravé, můžete si vyzkoušet lekci zdarma.

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.