CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně řídí provoz centra

26. 6. 2017

CLUBSPIRE PRO REEBOK FITNESS RELAX CLUB!

Přijďte si dát pořádně do těla, zarelaxujte si v sauně nebo se třeba nechte hýčkat masážemi! To vše a ještě mnohem více vám nabídnou v Reebok Fitness Relax Clubu.

24. 5. 2017

Staňte se výjimečnými v Individual fitness!

Znáte ten pocit, když přijdete do fitness klubu a připadáte si naprosto ztraceni? V Individual fitness ve spolupráci s CLUBSPIRE softwarem si tak rozhodně nebude připadat zákazník ani zaměstnanec! Čtěte dál.

26. 6. 2017

CLUBSPIRE PRO REEBOK FITNESS RELAX CLUB!

24. 5. 2017

Staňte se výjimečnými v Individual fitness!

28. 4. 2017

CLUBSPIRE můžete mít nově i ve vašem telefonu!

Vyvinuli jsme aplikaci CLUBSPIRE, díky které mohou klienti vašeho sportcentra spravovat svůj profil a rezervace snadno a odkudkoliv ze svého mobilního zařízení.

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.