CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně řídí provoz centra

27. 2. 2017

Tipy na získání loajálních zákazníků sportovních center - I. část

Vidět ve vašem fitku stále nové tváře, vás určitě moc těší, ale jaký je to teprve pocit, když se několikrát týdně potkáte se starými známými, kteří k vám chodí cvičit už od nepaměti? Každé centrum potřebuje obojí – zákazníky nové, kteří se třeba přestěhovali, nebo chtějí vyzkoušet nové sporty a stejně tak zákazníky loajální, kteří fitko podrží, když není zrovna první týden v lednu a sportoviště nepraská ve švech díky lidem toužících splnit si svá hubnoucí předsevzetí.

17. 2. 2017

Gigantický RM SPORT RESORT ve spolupráci s CLUBSPIRE

Velkolepé otevření 3 patrového centra RM SPORT RESORT proběhlo únoru 2017 v Prievidzi na Slovensku. RM SPORT RESORT nabízí využití nejen pro jednotlivce, ale také pro celou rodinu.

25. 1. 2017

Jak si vyladit webovou stránku sportovního či wellness centra

Co je důležité v online prostředí pro upoutání zájmu potenciálního klienta, již víte z minulého dílu

27. 2. 2017

Tipy na získání loajálních zákazníků sportovních center - I. část

17. 2. 2017

Gigantický RM SPORT RESORT ve spolupráci s CLUBSPIRE

25. 1. 2017

Jak si vyladit webovou stránku sportovního či wellness centra

13. 1. 2017

CLUBSPIRE a zavádění fiskálního modulu EET

Druhá fáze elektronické evidence tržeb se blíží a my v CLUBSPIRE pilně pracujeme na tom, abychom během února mohli fiskální modul pro EET implementovat všem klientům, kteří do druhé vlny spadají ať už kompletně, nebo částí jejich tržeb.

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.