25. 1. 2018

Prémiové fitness centrum Fit&Co šlape na CLUBSPIRE systému

Co kdybyste si jednou do nákupního centra nevyrazili jen tak na nákupy? Co kdyby se nákupní centrum stalo synonymem zdravého životního stylu? Že to zní jako z pohádky? Realita je ale mnohem blíž, než si myslíte. Bratislavská Eurovea totiž ukrývá luxusní fitness centrum Fit&Co.

7. 11. 2017

Buďte fit s novým fitness centrem B-FIT v Rokycanech!

Byli jsme u zrodu nového fitness centra v Rokycanech a dopadlo to výborně! Náš software a hardware CLUBSPIRE je jeho skvělou a důležitou součástí. Přečtěte si více!

30. 10. 2017

Centrum Třešňovka nově s CLUBSPIRE systémem!

Velký multifunkční komplex v Praze nabízí opravdu spoustu možností, jak si zasportovat, užít si skvělou zábavu a atmosféru v tomto prostředí. CLUBSPIRE nezahálel ani v tomto případě a "přichvátal" Třešňovce na pomoc!

25. 1. 2018

Prémiové fitness centrum Fit&Co šlape na CLUBSPIRE systému

7. 11. 2017

Buďte fit s novým fitness centrem B-FIT v Rokycanech!

30. 10. 2017

Centrum Třešňovka nově s CLUBSPIRE systémem!

25. 9. 2017

PPC! Zveme vás na cvičení do Performance Power Center, nikoliv do světa marketingu

Ve světě marketingu je zkratka PPC základní vědomostí každého markeťáka. Pay Per Click neboli online reklama placená za proklik. V článku se ovšem nebudeme věnovat marketingové problematice! Naopak vám s radostí představujeme již 3. pobočku úspěšného fitka Performance Power Center v Hradci Králové.

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.