CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně řídí provoz centra

30. 3. 2017

TIPY NA ZÍSKÁNÍ LOAJÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ SPORTOVNÍCH CENTER – II. ČÁST

Lidé tráví na Facebooku denně několik hodin, sdílí zážitky s kamarády a prohlíží si věci, které je zajímají. Využijte tento prostor a dejte o sobě vědět!

28. 3. 2017

CLUBSPIRE nenechá DomYno spadnout!

Sport, relax, ale i výtečné hamburgery? To není jen vymyšlená pohádka! Takové blaho vám dopřeje wellness DOMYNO v Praze na ploše více než 700 metrů čtverečních.

27. 2. 2017

Tipy na získání loajálních zákazníků sportovních center - I. část

Vidět ve vašem fitku stále nové tváře, vás určitě moc těší, ale jaký je to teprve pocit, když se několikrát týdně potkáte se starými známými, kteří k vám chodí cvičit už od nepaměti? Každé centrum potřebuje obojí – zákazníky nové, kteří se třeba přestěhovali, nebo chtějí vyzkoušet nové sporty a stejně tak zákazníky loajální, kteří fitko podrží, když není zrovna první týden v lednu a sportoviště nepraská ve švech díky lidem toužících splnit si svá hubnoucí předsevzetí.

30. 3. 2017

TIPY NA ZÍSKÁNÍ LOAJÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ SPORTOVNÍCH CENTER – II. ČÁST

28. 3. 2017

CLUBSPIRE nenechá DomYno spadnout!

27. 2. 2017

Tipy na získání loajálních zákazníků sportovních center - I. část

17. 2. 2017

Gigantický RM SPORT RESORT ve spolupráci s CLUBSPIRE

Velkolepé otevření 3 patrového centra RM SPORT RESORT proběhlo únoru 2017 v Prievidzi na Slovensku. RM SPORT RESORT nabízí využití nejen pro jednotlivce, ale také pro celou rodinu.

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.