CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně řídí provoz centra

25. 11. 2016

Zaujměte se svým sportovním centrem na internetu

Vzpomínáte si na úvodní díl seriálu zaměřený na marketing nejen pro fitcentra? V dnešním díle se dozvíte, jak zaujmout zákazníky online.

31. 10. 2016

Jak nalákat do fitcentra nové návštěvníky

Na to, aby bylo vaše sportovní centrum stále plné, už bohužel nestačí spoléhat jen na kolemjdoucí. V našem seriálu jsme pro vás připravili marketingové tipy, které vám pomohou jak se získáváním zákazníků nových, tak s péčí o stávající klientelu.

25. 11. 2016

Zaujměte se svým sportovním centrem na internetu

31. 10. 2016

Jak nalákat do fitcentra nové návštěvníky

24. 10. 2016

LEMUR DĚTEM A CLUBSPIRE PRO LEMUR A RODIČE

Lemur nabízí dětem nezapomenutelné zážitky plné zábavy, aktivit, dobrodružství, nových přátel a krásné přírody. Rodiče mají tak skvělou příležitost poskytnout dětem reálné prožitky, které jsou v dnešním internetovém a virtuálním dětském světě doslova nezbytností a častokrát bohužel u některých dětí i vzácností.

Pane Navrátil, děkujeme moc za školení, bylo velice poučné a pana Dohnala musíme jen a jen pochválit. Tento přístup ke klientovi je úžasný a rádi vás kdykoliv komukoliv v našem oboru doporučíme. Co se týče poradenství, tak si myslím že ho budeme maximálně a rádi využívat. Ještě jednou moc děkujeme.