Nové pobočky center na Clubspire

lamac-normal

365 Fit&Co Lamač

Moderní centrum s komplexními prostory nabízí nová pobočka, která sídlí kousek od Bratislavy. Disponují i mobilní aplikací pro klienty.

club start

Fitness club Start 4

Třetí pobočka oblíbeného fitness Clubu Start. Začínali jako Start 2, poté otevřeli další pobočku s číslem tři a po velkém úspěchu i novou pobočku Start 4.

034_tmalycz_20220228

CrossFit Steel Wings Pardubice

Crossfitový ráj všech aktivních sportovců. Díky online rezervacím a mobilní aplikaci se klienti mohou přihlásit na lekci vzpíraní nebo na skupinové lekce pro děti.

hangár ostrava Clubspire

Hangár Ostrava

Nejmodernější boulderová stěna v Ostravě, která nese i v názvu jméno Adama Ondry, který je českou jedničkou v lezení a čtyřnásobný mistr světa. Centrum navštěvují vyšší stovky klientů a díky systému probíhá rychlé odbavení, jelikož každý klient dostane klientskou kartičku.

kera studio clubspire

KERA studio Praha

V Praze nově otevřeli další pobočku bezobslužného keramického studia, kde si klienti mohou témeř kdykoliv vypustit svého kreativního ducha. Díky online rezervacím a přístupové numerické čtečce běží studio bez nutnosti obsluhy.