Systém CLUBSPIRE, seznamte se...

Představujeme Vám software pro řízení fitness a dalších sportovních center. Komplexní rezervační systém CLUBSPIRE zajistí efektivní fungování vašeho podnikání po všech stránkách. Bez kompromisů!

Hlavní informace o CLUBSPIRE:

Nahoru
Marketingové nástroje
undefined

Marketingové nástroje

Aktivní marketingové nástroje, podpora prodeje a lepší komunikace

CLUBSPIRE slouží jako účinný marketingový nástroj, využívá k tomu několik funkcí a speciálních filtrů.

 • Hromadná, automatická emailová komunikace s klienty umožní informovat o speciálních akcích
 • Automatické upozornění o stavu účtu klienta v centru
 • Zprávy o chystajících se turnajích,
 • Blahopřání k narozeninám, či poslat novoroční přání.

Další nástroje sloužící k podpoře zaplnění centra – například vyhlašování Happy hours, využití voucherů, vytvoření a prodej balíčků a další služby.

Rádi Vám pomůžeme i s online marketingem, plánováním PPC kampaní nebo SEO optimalizací pro vyhledávače. Kontaktujte nás.

Kontroling provozu
undefined

Kontroling provozu

Ochrana majetku a hlídání chyb obsluhy

Chraňte majetek centra, nedovolte jeho poškození či odcizení. Díky detailnímu rozdělení uživatelských práv, využití striktního režimu pro obsluhu, sledování transakcí personálu a přehledům skladových zásob nastavíte pravidla, která obsluha nemůže obcházet.

Již nenastanou situace s chybějící hotovostí v pokladně, se ztraceným zbožím ze skladu, či s „kamarádským“ vpouštěním do centra.

Členství a permanentky
undefined

Členství a permanentky

Věrnostní programy - členství, permanentky, kredit

Věrní klienti přináší centru největší zisky. Udržte si je a získejte další, CLUBSPIRE Vám výrazně pomůže. Umožňuje ocenit věrné klienty, motivovat je k častějším návštěvám a také k větší útratě.

Členství

Členství ve skupině hráčů může být placené (člen klubu, který platí pravidelný příspěvek) a volné (student, senior, tj. hráče předurčuje osobní vlastnost ke členství ve skupině).

U placeného členství CLUBSPIRE hlídá úhradu poplatků za členství pomocí výpisu z bankovních účtů.

Permanentky

Prodej předplaceného množství sportovních služeb. Služby je možno kombinovat, např. vytvořením permanentky na 5x squash 1x sauna a 2x tenis. Platnost permanentky je možné časově omezit.

Kredit (deposit)

Klient čerpá slevy dle výše složených peněz. Můžeme nastavit neomezené množství kreditních hladin a kombinaci slev. Kreditní systém Vám umožní dosahovat vyšších tržeb.

Stornopoplatky
undefined

Stornopoplatky

Náhradníci a stornopoplatky podstatně zvýší vytížení centra

S větší kapacitou centra se zvyšuje i vliv neuskutečněných rezervací. Zákazník centra si zarezervuje dané prostory a poté se nedostaví, snižuje se zaplnění centra, snižuje se zisk a často se také snižuje oblíbenost u zákazníků (centrum vypadá jako stále plné, přitom ale není).

Pomocí funkce stornopoplatků lze velmi efektivně umravnit takové zákazníky. Zavedení stornopoplatků se projevuje hned dvakrát – přiměje zákazníky využívat svých rezervací a zároveň přinese zisk v podobě samotných poplatků.

Systém náhradníků navíc umožní provést náhradní rezervace na stejný čas a v případě, že je první rezervace stornována, jsou informování náhradníci.

CLUBSPIRE automaticky vypočítává výši stornopoplatku dle času zrušení rezervace, dle rezervované služby, atd. Poté informuje náhradníky a zaplní tak kapacitu centra. Zisk centra je tak tvořen příjmem z uskutečněné rezervace a navíc ze stornopoplatku.

Strategické řízení
undefined

Strategické řízení

Podpora pro strategické řízení centra

Získejte přesné informace o vytížení sportovního centra, poměru návštěv členů a platících, využití kreditního systému, srovnávejte různé skupiny hráčů, vyhodnocujte úspěšnost marketingových akcí, nejúspěšnější prodeje doplňkového zboží z hlediska celkového zisku, motivujte obsluhu podle dosaženého zisku.

Základem pro úspěšné strategické řízení sportovního centra jsou přesné informace, které má vedení sportovního centra kdykoliv k dispozici. Díky komplexnímu softwaru CLUBSPIRE máte strategické informace na jednom místě, přístupné v reálném čase.

Odbavení a rezervace
smartbox

Odbavení a rezervace

Rezervace, odbavení a automatické řízení sportovišť

CLUBSPIRE zefektivní celý proces kontaktu s klientem – od rezervací, přes odbavení , prodej zboží až po automatickou obsluhu techniky.

Odbavení klienta s rezervací je okamžité, jedním kliknutím se z rezervace stává položka na účtu. Tím se maximálně zrychlí odbavení a v centrech využívajících CLUBSPIRE se netvoří fronty ani v tom nejexponovanějším čase.

Propojení webových rezervací s klientem aplikace, přenos dat probíhá v reálném čase a tím je zabráněno kolizím (např. pokud by chtělo více uživatelů rezervovat ve stejném čase).

Odbavení klientů v CLUBSPIRE zahrnuje:

 • telefonické rezervace
 • webové rezervace
 • rezervace pomocí mobilní aplikace
 • samo-odbavovací kiosek
 • přiřazení elektronického klíče od šatny
 • automatické spuštění sportoviště (jen na dobu rezervace)
 • prodej občerstvení a dalšího doplňkového zboží přímo při odbavení

Zahoďte tužku a papír a vydejte se moderní cestou rezervací!

Ceník CLUBSPIRE:

Nahoru

Basic

pro malá sportovní centra

Speciální software pro malá sportovní a wellness centra. Jednoduše základ na kterém můžete stavět.

Již od 490 Měsíčně

Classic

pro malá a střední centra

Speciální software pro malá a střední sportovní a wellness centra. Pro ty, kterým pouhý základ nestačí.

Již od 1290 Měsíčně

Professional

pro střední a velká centra

Speciální software pro střední a velká sportovní a wellness centra s bohatou a komplexní nabídkou služeb.

Již od 2390 Měsíčně

Enterprise

pro největší centra

Speciální software pro ta největší sportovní i wellness centra. Bez kompromisů a omezení.

Již od 4490 Měsíčně

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).