Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Firemní členství

Firmy stále častěji využívají možnosti hradit svým zaměstnancům příspěvky na sportovní aktivity. Program pro sportovní centra proto umožňuje vytvořit firemní účet se seznamem zaměstnanců a nakoupit na něj kredit, který může být rozdělen na několik různých firemních karet. Každá karta může mít přitom jiné výhody.

Svým zaměstnancům může firma hradit návštěvu Vašeho centra částečně nebo v plné výši. Díky využití jednotlivých karet může uplatnit obojí – např. na jedné kartě, určené jednomu oddělení, může být nastavena plná úhrada za vstup, zatímco druhou kartu, na níž bude nastavená sleva 75%, bude moci využívat zbytek firmy. Stejně tak lze rozdělit i kreditjedna předplacená karta může disponovat větší částkou než druhá. Nebo můžete každému zaměstnanci firmy nabídnout jeho vlastní kartu.

Vy přitom budete mít vždy přehled o tom, jak často zaměstnanci dané firmy navštěvují Vaše centrum, jaké služby nejčastěji využívají a můžete na ně např. zaměřit vlastní marketingovou strategii. A pokud se Vám spolupráce s danou firmou osvědčí, můžete jí i jejím zaměstnancům nabídnout další výhody např. ve formě zvýhodněných permanentek nebo voucherů.