CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Firemní členství

Řešení všech aspektů situace, kdy se Vaším zákazníkem stane celá firma.

Firmy stále častěji využívají možnosti hradit svým zaměstnancům příspěvky na sportovní aktivity. Program pro sportovní centra proto umožňuje vytvořit firemní účet se seznamem zaměstnanců a nakoupit na něj kredit, který může být rozdělen na několik různých firemních karet. Každá karta může mít přitom jiné výhody.

Svým zaměstnancům může firma hradit návštěvu Vašeho centra částečně nebo v plné výši. Díky využití jednotlivých karet může uplatnit obojí – např. na jedné kartě, určené jednomu oddělení, může být nastavena plná úhrada za vstup, zatímco druhou kartu, na níž bude nastavená sleva 75%, bude moci využívat zbytek firmy. Stejně tak lze rozdělit i kreditjedna předplacená karta může disponovat větší částkou než druhá. Nebo můžete každému zaměstnanci firmy nabídnout jeho vlastní kartu.

Vy přitom budete mít vždy přehled o tom, jak často zaměstnanci dané firmy navštěvují Vaše centrum, jaké služby nejčastěji využívají a můžete na ně např. zaměřit vlastní marketingovou strategii. A pokud se Vám spolupráce s danou firmou osvědčí, můžete jí i jejím zaměstnancům nabídnout další výhody např. ve formě zvýhodněných permanentek nebo voucherů.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.