CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Voucher

Silný nástroj pro odměnu stávajících zákazníků i přilákání zcela nových.

Získejte nástroj pro odměňování stávajících zákazníků a motivujte nové k návštěvě Vašeho sportovního či wellness centra. V systému CLUBSPIRE představuje modul voucher jednorázovou poukázku na využití některé z Vámi nabízených služeb zdarma a zároveň plní funkci silného marketingového nástroje pro podporu reklamních akcí.


Využívejte všechny možnosti voucherů

Voucher můžete koncipovat jako poukázku na volný vstup na konkrétní činnost (squash, masáž…), nebo se může jednat o finanční částku, kterou lze využít na nákup zboží a služeb ve Vašem centru. Tato částka pak může být díky propojení s modulem deposit převedena i do formy předplaceného kreditu. Díky manažerským přehledům softwaru CLUBSPIRE si také snadno zkontrolujete statistiky čerpání jednotlivých voucherů.

Samozřejmě je možné voucher vystavit i na jméno konkrétního zákazníka a podobně jako u permanentek mu omezit časovou platnost. Permanentka v sobě však může kombinovat více služeb, zatímco voucher je jen jednorázový.


Překvapte a potěšte své zákazníky

A podoba voucheru? Můžete ho vytisknout přímo v centru, např. jako dárkový poukaz, nebo využít modulu e-mail a zaslat voucher zákazníkovi v grafické podobě prostřednictvím e-mailu, aby si ho mohl vytisknout sám. Třetí možností je pak zaslání voucheru pomocí SMS v podobě unikátního kódu.

Velice silným marketingovým nástrojem je také automatické zasílání e-mailu s voucherem v den narozenin Vašeho klienta. Nemusíte se o nic starat, CLUBSPIRE automaticky zašle předdefinovaný voucher (např. iontový nápoj zdarma) jako dárek k narozeninám a zákazníka příjemně překvapíte.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.