Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Voucher

Získejte nástroj pro odměňování stávajících zákazníků a motivujte nové k návštěvě Vašeho sportovního či wellness centra. V systému CLUBSPIRE představuje modul voucher jednorázovou poukázku na využití některé z Vámi nabízených služeb zdarma a zároveň plní funkci silného marketingového nástroje pro podporu reklamních akcí.


Využívejte všechny možnosti voucherů

Voucher můžete koncipovat jako poukázku na volný vstup na konkrétní činnost (squash, masáž…), nebo se může jednat o finanční částku, kterou lze využít na nákup zboží a služeb ve Vašem centru. Tato částka pak může být díky propojení s modulem deposit převedena i do formy předplaceného kreditu. Díky manažerským přehledům softwaru CLUBSPIRE si také snadno zkontrolujete statistiky čerpání jednotlivých voucherů.

Samozřejmě je možné voucher vystavit i na jméno konkrétního zákazníka a podobně jako u permanentek mu omezit časovou platnost. Permanentka v sobě však může kombinovat více služeb, zatímco voucher je jen jednorázový.


Překvapte a potěšte své zákazníky

A podoba voucheru? Můžete ho vytisknout přímo v centru, např. jako dárkový poukaz, nebo využít modulu e-mail a zaslat voucher zákazníkovi v grafické podobě prostřednictvím e-mailu, aby si ho mohl vytisknout sám. Třetí možností je pak zaslání voucheru pomocí SMS v podobě unikátního kódu.

Velice silným marketingovým nástrojem je také automatické zasílání e-mailu s voucherem v den narozenin Vašeho klienta. Nemusíte se o nic starat, CLUBSPIRE automaticky zašle předdefinovaný voucher (např. iontový nápoj zdarma) jako dárek k narozeninám a zákazníka příjemně překvapíte.