CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

SMS

Rozesílejte automatické či individuálně vytvořené SMS skupinám zákazníků i jednotlivcům.

Udržujte s návštěvníky Vašeho centra neustále kontakt – díky tomuto silnému marketingovému nástroji můžete okamžitě zaslat automatické či individuálně vytvořené SMS jakkoli velkým skupinám zákazníků i jednotlivcům. Informujte své zákazníky o končícím členství, pohybu depositu, aktuálním stavu permanentky nebo je upozorněte na blížící se rezervaci.


Hromadná i individuální komunikace

Hromadné SMS můžete zaslat všem zákazníkům ve Vaší databázi, CLUBSPIRE umí ale také vytvořit různé zákaznické skupiny podle Vašich požadavků (např. ženy 30-50 let, studenti, hráči squashe), oslovit tak můžete pouze ty, které potřebujete.

Stejný princip platí i u individuálních SMS – vyberte např. 5 konkrétních zákazníků z manažerských přehledů a pošlete jim děkovnou zprávu, podobně jako u modulu e-mail.


Dvě varianty rozesílání zpráv

Díky propojení s SMS bránou jsme udělali z odesílání textových zpráv opravdu jednoduchou záležitost – stačí se zaregistrovat, dobít si kredit a pak už přímo v CLUBSPIRE zvolit, jaký typ SMS chcete odesílat:

High Quality SMS

Tyto textové zprávy jsou doručeny okamžitě. Delší text je automaticky spojen do jedné zprávy a garantována je rychlost i dostupnost doručení. Cena jedné takovéto SMS se pohybuje v rozmezí 0,60 – 0,75 Kč.

Lowcost SMS

Levnější varianta textových zpráv je rozesílána z cizího (většinou zahraničního) telefonního čísla. Dostupnost ani rychlost doručení zde není garantována, nedoporučuje se ani pro rozesílání velkého počtu SMS. Na druhou stranu je cena za jednu textovou zprávu mnohem příznivější, zaplatíte za ni totiž jen 0,16 – 0,25 Kč.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.