Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Členství

Nabídněte zákazníkům zajímavé výhody díky členství ve Vašem centru.

Největší zisky přinášejí věrní zákazníci. Modul členství je jeden z věrnostních programů systému CLUBSPIRE a nabízí možnost zařadit návštěvníky Vašeho centra do Vámi nastavených zákaznických skupin – placených nebo volných. Z toho jim pak automaticky plynou zajímavé slevy, neomezené vstupy nebo různé další benefity.


Placené členství

Tato forma členství funguje na bázi placení pravidelných příspěvků – ať už měsíčních, čtvrtletních nebo ročních. Zákazníky do přednastavené členské skupiny přiřazuje obsluha centra, výhody plynoucí z členství definujete Vy. Nový člen tak může např. za 500,- Kč měsíčně získat svou osobní skříňku, čipovou kartu a 10% slevu na veškeré služby. Systém CLUBSPIRE navíc hlídá úhradu poplatků za členství pomocí výpisu z bankovních účtů.


Volné členství

Do tohoto věrnostního programu je zákazník automaticky přiřazen na základě splnění podmínek nastavených sportovním centrem, obsluha přiřazení nijak neovlivňuje. Takže pokud zákazník například naráz vloží více než 10 000,- Kč jako svůj předplacený kredit, bude softwarem na půl roku přiřazen do zákaznické skupiny „Deposit 10“ a díky tomu získá slevu 10% na každou návštěvu Vašeho centra.