CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Členství

Nabídněte zákazníkům zajímavé výhody díky členství ve Vašem centru.

Největší zisky přinášejí věrní zákazníci. Modul členství je jeden z věrnostních programů systému CLUBSPIRE a nabízí možnost zařadit návštěvníky Vašeho centra do Vámi nastavených zákaznických skupin – placených nebo volných. Z toho jim pak automaticky plynou zajímavé slevy, neomezené vstupy nebo různé další benefity.


Placené členství

Tato forma členství funguje na bázi placení pravidelných příspěvků – ať už měsíčních, čtvrtletních nebo ročních. Zákazníky do přednastavené členské skupiny přiřazuje obsluha centra, výhody plynoucí z členství definujete Vy. Nový člen tak může např. za 500,- Kč měsíčně získat svou osobní skříňku, čipovou kartu a 10% slevu na veškeré služby. Systém CLUBSPIRE navíc hlídá úhradu poplatků za členství pomocí výpisu z bankovních účtů.


Volné členství

Do tohoto věrnostního programu je zákazník automaticky přiřazen na základě splnění podmínek nastavených sportovním centrem, obsluha přiřazení nijak neovlivňuje. Takže pokud zákazník například naráz vloží více než 10 000,- Kč jako svůj předplacený kredit, bude softwarem na půl roku přiřazen do zákaznické skupiny „Deposit 10“ a díky tomu získá slevu 10% na každou návštěvu Vašeho centra.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Wellness MIDA jsme otevírali v květnu 2009 a CLUBSPIRE nám byl doporučen jakožto partner České asociace wellness pro software a také náš IT specialista byl spokojený s architekturou a funkcemi CLUBSPIRE. Dobrý produkt, solidní jednání a zajímavá cenová nabídka nás oslovila a rozhodli jsme se pro spolupráci s firmou INSPIRE CZ. Děkujeme.