CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

• konverzní, které nám umožňují analyzovat výkon různých prodejních kanálů
  • trackingové (sledovací), které v kombinaci s konverzními pomáhají analyzovat výkon různých prodejních kanálů
  • remarketingové, které používáme pro personalizaci obsahu reklam a jejich správnému zacílení
  • analytické, které nám pomáhají zvýšit uživatelské pohodlí našeho webu tím, že pochopíme, jak jej uživatelé používají
  • esenciální, které jsou důležité pro základní funkčnost webu

• Google Analytics - Analytické, Trackingové, Remarketingové
  • Sklik - Trackingové, Remarketingové
  • Smartlook - Trackingové

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.