CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Permanentky

Motivujte zákazníky k častějším návštěvám Vašeho centra.

Modul Permanentky slouží pro prodej přeplaceného množství služeb. Tento silný marketingový nástroj využijete nejen k motivování zákazníků, aby Vaše centrum navštěvovali častěji, ale také k zamezení tvorby „hluchých“ míst v návštěvní době.


Kombinujte zboží i služby

Permanentky mají v komplexním softwaru CLUBSPIRE hned několik možností nastavení. Můžete vytvořit klasickou permanentku na jednu službu (10x vstup na badminton), více služeb (5x solárium a 5x vířivka), nebo využít tzv. balíčku služeb, tedy kombinace služeb a zboží (3x masáž lávovými kameny, 3x sauna a 5x nápoj z čerstvého ovoce). Takto nadefinovanou permanentku pak můžete prodávat např. jako relaxační balíček.


Dosáhněte lepšího vytížení Vašeho centra

Systém CLUBSPIRE Vám jednoduše pomůže lépe vytížit méně frekventované časy i služby. Pokud potřebujete předejít „hluchým“ místům v otevírací době, určitě oceníte možnost permanentky časově omezit, a to hned dvojím způsobem. Vedle omezení platnosti permanentky (do 30. června) lze ještě časově omezit, kdy se definované služby smí čerpat (5x squash 9:00 – 12:00, 3x jumping 13:30 – 16:30).

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).