CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Permanentky

Motivujte zákazníky k častějším návštěvám Vašeho centra.

Modul Permanentky slouží pro prodej přeplaceného množství služeb. Tento silný marketingový nástroj využijete nejen k motivování zákazníků, aby Vaše centrum navštěvovali častěji, ale také k zamezení tvorby „hluchých“ míst v návštěvní době.


Kombinujte zboží i služby

Permanentky mají v komplexním softwaru CLUBSPIRE hned několik možností nastavení. Můžete vytvořit klasickou permanentku na jednu službu (10x vstup na badminton), více služeb (5x solárium a 5x vířivka), nebo využít tzv. balíčku služeb, tedy kombinace služeb a zboží (3x masáž lávovými kameny, 3x sauna a 5x nápoj z čerstvého ovoce). Takto nadefinovanou permanentku pak můžete prodávat např. jako relaxační balíček.


Dosáhněte lepšího vytížení Vašeho centra

Systém CLUBSPIRE Vám jednoduše pomůže lépe vytížit méně frekventované časy i služby. Pokud potřebujete předejít „hluchým“ místům v otevírací době, určitě oceníte možnost permanentky časově omezit, a to hned dvojím způsobem. Vedle omezení platnosti permanentky (do 30. června) lze ještě časově omezit, kdy se definované služby smí čerpat (5x squash 9:00 – 12:00, 3x jumping 13:30 – 16:30).

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.