CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Ubytovací zařízení

CLUBSPIRE otevírá dveře k novým zákazníkům

Praktický software pro ubytovací zařízení

CLUBSPIRE je moderní modulární systém, který nabízí praktické řešení pro všechna ubytovací zařízení. Ať už provozujete hotel, penzion, hostel, ubytovnu nebo kemp, určitě oceníte software, který v sobě integruje rezervační, pokladní i vstupový systém, skladové hospodářství, manažerské přehledy i marketingové nástroje.

Modul Ubytování Vám umí sdělit informace o stavu připravenosti pokoje (uklizeno/neuklizeno) a při propojení se sofistikovaným rezervačním systémem umožní pohodlně spravovat rezervace jednotlivých pokojů ve Vašem ubytovacím zařízení.

Díky webovým rezervacím si klienti mohou zamluvit pokoje online a snadno zjistí časy pro check-in i check-out. Stornopoplatky se postarají o to, abyste na případném zrušení rezervace zbytečně netratili, a náhradnický systém pomůže zaplnit prázdné místo po zrušených rezervacích.

Dotykové rozhraní modulu Touch poskytne nejen rychlé a intuitivní ovládání, ale především řadu funkcí, které využijete v případě, že ve svém ubytovacím zařízení provozujete např. restauraci. Propojení systému je možné i swellness či fitness zařízeními.

Modul Členství umožňuje prodej služeb a zboží na jediný účet, takže klientovi stačí vše vyúčtovat až na konci jeho pobytu. Poplatky za využití wellness, sprch, bazénu nebo posilovny se díky využití čipů nebo magnetických karet načítají automaticky. Elektronické zámky a turnikety umí kontrolovat vstupy do pokojů i dalších zařízení, např. vířivky nebo sauny, a program je může účtovat buď jednorázově, nebo podle času stráveného v objektu. Navíc se už nikdo nedostane do míst, kde nemá co pohledávat.

Buďte svým zákazníkům blíž

CLUBSPIRE nabízí i silné marketingové nástroje. E-maily využijte k informování klientů o zajímavých nabídkách či akcích, prostřednictvím SMS rozesílejte automaticky upozornění na blížící se rezervaci nebo poděkování za využití Vašeho ubytovacího zařízení. Vouchery poslouží k přilákání nových zákazníků nebo odměnění těch stávajících.

Podrobné informace o návštěvnosti, vytížení Vašeho ubytovacího zařízení i obsluze nabízejí přehledné manažerské výstupy, statistiky a grafy. Díky nim můžete optimalizovat provoz, dohlížet na činnost zaměstnanců a pomohou i při cenotvorbě.

Systém CLUBSPIRE lze díky jeho modularitě přizpůsobit Vaši potřebám – kdykoli si jej můžete nechat rozšířit o další moduly a funkce, které se Vám hodí. O plynulý chod systému se stará naše servisní centrum, ve kterém jsou také bezpečně zálohována Vaše veškerá data.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).