Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Ubytovací zařízení

CLUBSPIRE otevírá dveře k novým zákazníkům

Praktický software pro ubytovací zařízení

CLUBSPIRE je moderní modulární systém, který nabízí praktické řešení pro všechna ubytovací zařízení. Ať už provozujete hotel, penzion, hostel, ubytovnu nebo kemp, určitě oceníte software, který v sobě integruje rezervační, pokladní i vstupový systém, skladové hospodářství, manažerské přehledy i marketingové nástroje.

Modul Ubytování Vám umí sdělit informace o stavu připravenosti pokoje (uklizeno/neuklizeno) a při propojení se sofistikovaným rezervačním systémem umožní pohodlně spravovat rezervace jednotlivých pokojů ve Vašem ubytovacím zařízení.

Díky webovým rezervacím si klienti mohou zamluvit pokoje online a snadno zjistí časy pro check-in i check-out. Stornopoplatky se postarají o to, abyste na případném zrušení rezervace zbytečně netratili, a náhradnický systém pomůže zaplnit prázdné místo po zrušených rezervacích.

Dotykové rozhraní modulu Touch poskytne nejen rychlé a intuitivní ovládání, ale především řadu funkcí, které využijete v případě, že ve svém ubytovacím zařízení provozujete např. restauraci. Propojení systému je možné i swellness či fitness zařízeními.

Modul Členství umožňuje prodej služeb a zboží na jediný účet, takže klientovi stačí vše vyúčtovat až na konci jeho pobytu. Poplatky za využití wellness, sprch, bazénu nebo posilovny se díky využití čipů nebo magnetických karet načítají automaticky. Elektronické zámky a turnikety umí kontrolovat vstupy do pokojů i dalších zařízení, např. vířivky nebo sauny, a program je může účtovat buď jednorázově, nebo podle času stráveného v objektu. Navíc se už nikdo nedostane do míst, kde nemá co pohledávat.

Buďte svým zákazníkům blíž

CLUBSPIRE nabízí i silné marketingové nástroje. E-maily využijte k informování klientů o zajímavých nabídkách či akcích, prostřednictvím SMS rozesílejte automaticky upozornění na blížící se rezervaci nebo poděkování za využití Vašeho ubytovacího zařízení. Vouchery poslouží k přilákání nových zákazníků nebo odměnění těch stávajících.

Podrobné informace o návštěvnosti, vytížení Vašeho ubytovacího zařízení i obsluze nabízejí přehledné manažerské výstupy, statistiky a grafy. Díky nim můžete optimalizovat provoz, dohlížet na činnost zaměstnanců a pomohou i při cenotvorbě.

Systém CLUBSPIRE lze díky jeho modularitě přizpůsobit Vaši potřebám – kdykoli si jej můžete nechat rozšířit o další moduly a funkce, které se Vám hodí. O plynulý chod systému se stará naše servisní centrum, ve kterém jsou také bezpečně zálohována Vaše veškerá data.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: