CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Stornopoplatky

Zvyšte vytížení svého centra a předejděte rušení rezervací.

Získejte silný nástroj, který přiměje zákazníky přistupovat k rezervacím zodpovědněji. Tento modul umožňuje zavést poplatky za nerealizované či nezrušené rezervace a eliminovat tak ušlý zisk i náklady na provoz sportoviště. Zároveň přispívá ke zvýšení vytížení Vašeho centra.


Neztrácejte už ani korunu za zrušené rezervace

Systém CLUBSPIRE díky tomuto modulu poskytuje u každé činnosti možnost určit sankce za stornování rezervace dle doby, kdy byla stornována. Sankce mohou být ve formě přesné částky v Kč/€ nebo procentuální částky z ceny rezervace – oba způsoby je přitom možné kombinovat, tzn. některé storno poplatky nadefinovat jako konkrétní částku, jiné jako procentuální část ceny rezervace.

Storno poplatků může být libovolný počet. Jednotlivé sazby jsou určovány v závislosti na čase, který zbývá do začátku rezervace. Pokud je tento čas menší nebo roven některému z časů stanovených storno poplatky, vybere se ze seznamu adekvátní poplatek a je připsán automaticky na účet zákazníka.

Například za stornování masáže méně než jednu až dvě hodiny před začátkem rezervace strhněte 75% ceny, ale za stornování 12 a více hodin předem účtujte poplatek 40,- Kč.


Nejefektivnější je kombinace s modulem Náhradníci

Propojení storno poplatků s náhradnickým systémem je nejefektivnější prevence ztrát. Při zrušení rezervace je okamžitě upozorněn náhradník pomocí automaticky generovaného e-mailu – nejen, že uvolněný čas obsadíte novým klientem, ale dokonce na zrušení rezervace můžete i vydělat.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).