CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Stornopoplatky

Zvyšte vytížení svého centra a předejděte rušení rezervací.

Získejte silný nástroj, který přiměje zákazníky přistupovat k rezervacím zodpovědněji. Tento modul umožňuje zavést poplatky za nerealizované či nezrušené rezervace a eliminovat tak ušlý zisk i náklady na provoz sportoviště. Zároveň přispívá ke zvýšení vytížení Vašeho centra.


Neztrácejte už ani korunu za zrušené rezervace

Systém CLUBSPIRE díky tomuto modulu poskytuje u každé činnosti možnost určit sankce za stornování rezervace dle doby, kdy byla stornována. Sankce mohou být ve formě přesné částky v Kč/€ nebo procentuální částky z ceny rezervace – oba způsoby je přitom možné kombinovat, tzn. některé storno poplatky nadefinovat jako konkrétní částku, jiné jako procentuální část ceny rezervace.

Storno poplatků může být libovolný počet. Jednotlivé sazby jsou určovány v závislosti na čase, který zbývá do začátku rezervace. Pokud je tento čas menší nebo roven některému z časů stanovených storno poplatky, vybere se ze seznamu adekvátní poplatek a je připsán automaticky na účet zákazníka.

Například za stornování masáže méně než jednu až dvě hodiny před začátkem rezervace strhněte 75% ceny, ale za stornování 12 a více hodin předem účtujte poplatek 40,- Kč.


Nejefektivnější je kombinace s modulem Náhradníci

Propojení storno poplatků s náhradnickým systémem je nejefektivnější prevence ztrát. Při zrušení rezervace je okamžitě upozorněn náhradník pomocí automaticky generovaného e-mailu – nejen, že uvolněný čas obsadíte novým klientem, ale dokonce na zrušení rezervace můžete i vydělat.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.