CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Rezervační systém

Také si ještě vedete rezervace v sešitě nebo papírovém kalendáři? Tak to nejspíš dobře znáte zmatek, když zákazník rezervaci několikrát přesune nebo zruší. Přitom máte přehlednou a elektronickou správu rezervací nadosah: seznamte se s rezervačním systémem CLUBSPIRE.

Rezervační modul, který šetří čas i nervy

Žádné telefonáty, žádné návštěvy. Kdo chce, rezervuje se kdykoliv a pohodlně on-line. Čas šetříme na obou stranách. Win-win. Rezervační sytém CLUBSPIRE má ale výhod mnohem víc:

rezervace1

  • Jednoduché zadání rezervace – na založení nové rezervace stačí pouhá 4 kliknutí myší. Klient se navíc může sám rezervovat on-line a vám pak stačí rezervaci jen potvrdit.
  • Snadné odbavení klienta s rezervací – stačí jedno kliknutí a z rezervace je položka na účtu.
  • Přísun nových klientů – on-line rezervace přilákají nové zákazníky, kterým se nechce telefonovat. Díky on-line rezervačnímu systému navíc klienti ihned uvidí volné termíny a sami si pohodlně vyberou takový, který jim nejvíce vyhovuje.


Obrázek 288

Využívejte rezervační systém naplno

Modul rezervační systém je základem komplexního systému CLUBSPIRE, který velmi pomůže s vedením vašeho sportoviště. Pokud jej ale chcete využívat naplno a zefektivnit fungování i dalších částí svého podniku, budou se vám hodit i další moduly.

Stále váháte? Kontaktujte nás, požádejte o ukázku rezervačního systému zdarma a sami posuďte, zda se vám vyplatí.

Ukázky on-line webových rezervací CLUBSPIRE:


web_client rezervace1 rezervace1 rezervace stolni tenis

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).