Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Rezervační systém

Také si ještě vedete rezervace v sešitě nebo papírovém kalendáři? Tak to nejspíš dobře znáte zmatek, když zákazník rezervaci několikrát přesune nebo zruší. Přitom máte přehlednou a elektronickou správu rezervací nadosah: seznamte se s rezervačním systémem CLUBSPIRE.

Rezervační modul, který šetří čas i nervy

Žádné telefonáty, žádné návštěvy. Kdo chce, rezervuje se kdykoliv a pohodlně on-line. Čas šetříme na obou stranách. Win-win. Rezervační sytém CLUBSPIRE má ale výhod mnohem víc:

  • Jednoduché zadání rezervace – na založení nové rezervace stačí pouhá 4 kliknutí myší. Klient se navíc může sám rezervovat on-line a vám pak stačí rezervaci jen potvrdit.
  • Snadné odbavení klienta s rezervací – stačí jedno kliknutí a z rezervace je položka na účtu.
  • Přísun nových klientů – on-line rezervace přilákají nové zákazníky, kterým se nechce telefonovat. Díky on-line rezervačnímu systému navíc klienti ihned uvidí volné termíny a sami si pohodlně vyberou takový, který jim nejvíce vyhovuje.

Využívejte rezervační systém naplno

Modul rezervační systém je základem komplexního systému CLUBSPIRE, který velmi pomůže s vedením vašeho sportoviště. Pokud jej ale chcete využívat naplno a zefektivnit fungování i dalších částí svého podniku, budou se vám hodit i další moduly.

Stále váháte? Kontaktujte nás, požádejte o ukázku rezervačního systému zdarma a sami posuďte, zda se vám vyplatí.