CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Manažerské přehledy

Modul manažerské přehledy nabízí funkce, se kterými odhalíte skrytý potenciál každého podniku. Začněte plánovat podle získaných údajů, zvyšte vytíženost centra, snižte počet krádeží a maximalizujte svůj zisk.


Největší výhody modulu manažerské přehledy

Manažerské přehledy S každým přehledem můžete odhalit slabá místa svého byznysu a účinně se na ně zaměřit. Manažerské přehledy jdou totiž ruku v ruce s cílením marketingových kampaní.

  • Přehledy návštěvnosti - chodí k vám nejméně lidí v pátek dopoledne? Vyhlaste happy hours a rozešlete sms nebo e-mail návštěvníkům, kteří u vás už dlouho nebyli.
  • Přehledy financí - reporty vám poslouží jako základ při řešení efektivnějšího řízení firmy v oblasti financí.
  • Přehled o zákaznících - zjistíte, kdo jsou vaši zákazníci a co přesně chtějí. Zacílení reklamní kampaně je pak hračka.
  • Přehled o marketingových aktivitách - nahlédněte do historie rozesílaných e-mailů, sms a voucherů a vyhodnoťte jejich úspěšnost.
  • Kontrola zaměstnanců - s modulem zjistíte, kdo podezřele často stornuje lekce nebo za čí služby dochází k nejvíce krádežím.
  • Přehled o pohybech a nákupech v centru - zkombinujte modul s řízením vstupů nebo použitím karet pro vstup a zjistíte, kde zákazníci tráví nejvíce času.


Tip z praxe

Zjistili jsme, že starší ženy vyhledávají spíše skupinová cvičení a chodí na ně jen s kamarádkami. Proč je v tom nepodpořit akcí 1+1 zdarma nebo podobnou lákavou nabídkou?

Chci software pro fitness!

Ať už máte jasno, nebo se jen chcete na něco zeptat, pošlete nám e-mail. Můžete nám i zavolat na číslo +420 541 210 488.

Rádi se s vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti!


SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).