Manažerské přehledy

Modul manažerské přehledy nabízí funkce, se kterými odhalíte skrytý potenciál každého podniku. Začněte plánovat podle získaných údajů, zvyšte vytíženost centra, snižte počet krádeží a maximalizujte svůj zisk.


Největší výhody modulu manažerské přehledy

Manažerské přehledy S každým přehledem můžete odhalit slabá místa svého byznysu a účinně se na ně zaměřit. Manažerské přehledy jdou totiž ruku v ruce s cílením marketingových kampaní.

  • Přehledy návštěvnosti - chodí k vám nejméně lidí v pátek dopoledne? Vyhlaste happy hours a rozešlete sms nebo e-mail návštěvníkům, kteří u vás už dlouho nebyli.
  • Přehledy financí - reporty vám poslouží jako základ při řešení efektivnějšího řízení firmy v oblasti financí.
  • Přehled o zákaznících - zjistíte, kdo jsou vaši zákazníci a co přesně chtějí. Zacílení reklamní kampaně je pak hračka.
  • Přehled o marketingových aktivitách - nahlédněte do historie rozesílaných e-mailů, sms a voucherů a vyhodnoťte jejich úspěšnost.
  • Kontrola zaměstnanců - s modulem zjistíte, kdo podezřele často stornuje lekce nebo za čí služby dochází k nejvíce krádežím.
  • Přehled o pohybech a nákupech v centru - zkombinujte modul s řízením vstupů nebo použitím karet pro vstup a zjistíte, kde zákazníci tráví nejvíce času.


Tip z praxe

Zjistili jsme, že starší ženy vyhledávají spíše skupinová cvičení a chodí na ně jen s kamarádkami. Proč je v tom nepodpořit akcí 1+1 zdarma nebo podobnou lákavou nabídkou?

Chci software pro fitness!

Ať už máte jasno, nebo se jen chcete na něco zeptat, pošlete nám e-mail. Můžete nám i zavolat na číslo +420 541 210 488.

Rádi se s vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti!