Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Manažerské přehledy

Modul manažerské přehledy nabízí funkce, se kterými odhalíte skrytý potenciál každého podniku. Začněte plánovat podle získaných údajů, zvyšte vytíženost centra, snižte počet krádeží a maximalizujte svůj zisk.

 

Největší výhody modulu manažerské přehledy

S každým přehledem můžete odhalit slabá místa svého byznysu a účinně se na ně zaměřit. Manažerské přehledy jdou totiž ruku v ruce s cílením marketingových kampaní.

  • Přehledy návštěvnosti - chodí k vám nejméně lidí v pátek dopoledne? Vyhlaste happy hours a rozešlete sms nebo e-mail návštěvníkům, kteří u vás už dlouho nebyli.
  • Přehledy financí - reporty vám poslouží jako základ při řešení efektivnějšího řízení firmy v oblasti financí.
  • Přehled o zákaznících - zjistíte, kdo jsou vaši zákazníci a co přesně chtějí. Zacílení reklamní kampaně je pak hračka.
  • Přehled o marketingových aktivitách - nahlédněte do historie rozesílaných e-mailů, sms a voucherů a vyhodnoťte jejich úspěšnost.
  • Kontrola zaměstnanců - s modulem zjistíte, kdo podezřele často stornuje lekce nebo za čí služby dochází k nejvíce krádežím.
  • Přehled o pohybech a nákupech v centru - zkombinujte modul s řízením vstupů nebo použitím karet pro vstup a zjistíte, kde zákazníci tráví nejvíce času.

 

Tip z praxe

Zjistili jsme, že starší ženy vyhledávají spíše skupinová cvičení a chodí na ně jen s kamarádkami. Proč je v tom nepodpořit akcí 1+1 zdarma nebo podobnou lákavou nabídkou?

Chci software pro fitness!

Ať už máte jasno, nebo se jen chcete na něco zeptat, pošlete nám e-mail. Můžete nám i zavolat na číslo +420 541 210 488.

Rádi se s vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti!