CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Řízení vstupů

Kontrolujte pohyb zákazníků ve Vašem centru – bez jakékoli asistence obsluhy.

Určete sportoviště a oblasti, které budou od veřejně přístupných částí centra odděleny turnikety nebo dveřmi s elektronickým zámkem a přístupné různým skupinám klientů. V systému CLUBSPIRE pak nastavte podmínky vstupu do těchto chráněných zón a zákazníci se dostanou pouze tam, kde mají být – bez jakékoli asistence ze strany obsluhy.


Ušetřete čas klientům i obsluze

Díky využití čipových karet, hodinek a klíčenek dokáže program automaticky vyhodnotit, zda zákazník splňuje podmínky pro vstup do uzavřené části centra. Ty mohou zahrnovat nejrůznější kategorie: muž/žena, člen klubu, platná rezervace v objektu/areálu atd., takže už není třeba žádná další kontrola ze strany obsluhy. Přístupový systém je navíc možné provázat s otevřeným účtem klienta a účtovat mu časový poplatek automaticky podle délky jeho pobytu na daném místě (např. v bazénu, sauně nebo posilovně) – na minutu přesně.



ps06 turniket turniket2 branka n-saver hodinky privesek-black

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.