CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Řízení vstupů

Kontrolujte pohyb zákazníků ve Vašem centru – bez jakékoli asistence obsluhy.

Určete sportoviště a oblasti, které budou od veřejně přístupných částí centra odděleny turnikety nebo dveřmi s elektronickým zámkem a přístupné různým skupinám klientů. V systému CLUBSPIRE pak nastavte podmínky vstupu do těchto chráněných zón a zákazníci se dostanou pouze tam, kde mají být – bez jakékoli asistence ze strany obsluhy.


Ušetřete čas klientům i obsluze

Díky využití čipových karet, hodinek a klíčenek dokáže program automaticky vyhodnotit, zda zákazník splňuje podmínky pro vstup do uzavřené části centra. Ty mohou zahrnovat nejrůznější kategorie: muž/žena, člen klubu, platná rezervace v objektu/areálu atd., takže už není třeba žádná další kontrola ze strany obsluhy. Přístupový systém je navíc možné provázat s otevřeným účtem klienta a účtovat mu časový poplatek automaticky podle délky jeho pobytu na daném místě (např. v bazénu, sauně nebo posilovně) – na minutu přesně.ps06 turniket turniket2 branka n-saver hodinky privesek-black

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).