Basic

Speciální software pro malá sportovní a wellness centra. Jednoduše základ na kterém můžete stavět.

od 490
Měsíčně

Základ, na kterém můžete stavět

Basic je základní verze systému CLUBSPIRE, která obsahuje funkce skladové evidence i rezervačního a pokladního systému. Pomůže zefektivnit provoz Vašeho centra a zbaví Vás zbytečné administrativy, takže získáte více času věnovat se potřebám zákazníků i vlastnímu rozvoji.

Na velikosti záleží

Proč zbytečně platit za funkce, které nepotřebujete? Malá sportovní a wellness zařízení nemají tak náročný provoz jako ta velká – systém CLUBSPIRE Basic proto nabízí pouze ty funkce, které opravdu využijete. Jednoduše a přehledně spravujte:

• Rezervační a vstupový systém
  • Skladové hospodářství
  • Pokladní systém

Kdo využívá CLUBSPIRE Basic nejčastěji?

Především tato malá sportovní a wellness centra:

• Fitness
  • Tenis (3 kurty)
  • Sálová cvičení (1 sál)
  • Bowling (2 dráhy)
  • Taneční studia
  • Sauny
  • Masážní salony
  • ...a další

Růstu se meze nekladou

Je Vaše podnikání úspěšné a rozhodli jste se rozšířit nabídku Vašeho centra o nové sporty či služby? Díky modularitě systému můžete snadno rozšířit i CLUBSPIRE – stačí zakoupit potřebné moduly a okamžitě získáte řadu nových funkcí. Nejčastěji si zákazníci dokupují tyto moduly:

• Webové rezervace
  • Členství
  • Permanentky
  • Čipové karty
  • VIP (deposit)

SmartBox - chytré řešení software i hardware

CLUBSPIRE nyní nabízí speciální řešení pro provozovatele malých sportovních a wellness center. SmartBox má několik předností, které skutečně oceníte:

• Kompletní řešení software - nainstalovaný systém CLUBSPIRE BASIC + modul VIP (deposit)
  • Kompletní řešení hardware - All-in-one PC s myší, klávesnicí, pokladním šuplíkem a profesionální čtečkou čárových kódů
  • Výhodná cena - díky SmartBoxu ušetříte – stojí podstatně méně, než nákup zvlášť software i hardware

Zvolte si způsob platby, jaký vám vyhovuje

CLUBSPIRE je modulární rezervační systém, který se přizpůsobí vašim požadavkům. Ať už si jej budete chtít odkoupit nebo zvolíte cestu předplatného, vždy budete mít jistotu, že platíte jen za to, co skutečně využíváte. Seznamte se s CLUBSPIRE, sestavte si software na míru a zjistěte, kolik bude stát přímo vás.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: