Basic

Speciální software pro malá sportovní a wellness centra. Jednoduše základ na kterém můžete stavět.

od 990  měsíčně

Základ, na kterém můžete stavět

Basic je základní verze systému CLUBSPIRE, která obsahuje funkce skladové evidence i rezervačního a pokladního systému. Pomůže zefektivnit provoz Vašeho centra a zbaví Vás zbytečné administrativy, takže získáte více času věnovat se potřebám zákazníků i vlastnímu rozvoji.

Na velikosti záleží

Proč zbytečně platit za funkce, které nepotřebujete? Malá sportovní a wellness zařízení nemají tak náročný provoz jako ta velká – systém CLUBSPIRE Basic proto nabízí pouze ty funkce, které opravdu využijete. Jednoduše a přehledně spravujte:

• Rezervační a vstupový systém
  • Skladové hospodářství
  • Pokladní systém

Kdo využívá CLUBSPIRE Basic nejčastěji?

Především tato malá sportovní a wellness centra:

• Fitness
  • Tenis (3 kurty)
  • Sálová cvičení (1 sál)
  • Bowling (2 dráhy)
  • Taneční studia
  • Sauny
  • Masážní salony
  • ...a další

Růstu se meze nekladou

Je Vaše podnikání úspěšné a rozhodli jste se rozšířit nabídku Vašeho centra o nové sporty či služby? Díky modularitě systému můžete snadno rozšířit i CLUBSPIRE – stačí zakoupit potřebné moduly a okamžitě získáte řadu nových funkcí. Nejčastěji si zákazníci dokupují tyto moduly:

• Webové rezervace