CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Taneční studia

Ideální software pro taneční studia

Jednoduše ovladatelný a přehledný systém

Každé taneční studio systém jako CLUBSPIRE určitě využije – umožňuje totiž jednoduché rezervace online i ve studiu, pohodlné zadávání lekcí, statistiky o výkonnosti předcvičujících či přehledy, kolik lidí se lekcí zúčastnilo. A samozřejmě nejen to.

Rezervační systém pro taneční studio nabízí celou řadu možností a funkcí. Zákazníci si mohou rezervovat lekci online nebo přímo u Vás ve studiu, na nadcházející rezervaci je pak můžete upozornit např. pomocí SMS nebo automaticky generovaným e-mailem.

Zavést můžete také stornopoplatky, které zákazníky přinutí zacházet s rezervacemi zodpovědně. Zaplnit uvolněná místa po zrušených rezervacích pomůže náhradnický systém, takže už nebudete zbytečně prodělávat na tom, že se na poslední chvíli někdo rozhodl nepřijít na některou z lekcí.

Program pro taneční studio nabízí i manažerské přehledy a statistiky, které umožní kontrolovat výkonnost jednotlivých lektorů – zjistíte, kolik nových zákazníků přivedli nebo kolik času jim věnovali. Tyto faktory pak můžete lépe zohlednit v jejich finančním ohodnocení.

Nejlepší zákazník je věrný zákazník. Neváhejte nabídnout jim členství a těm, kterých si ceníte nejvíce, i VIP účet. Vedle placeného existuje i možnost volného členství – do něj je zařazen každý zákazník, který splní Vámi předem zadané požadavky, např. pokud u Vás za měsíc utratí více než 2 000,- Kč, získává nárok na 10% slevu na 10 příštích lekcí.

Marketing už nemusíte složitě řešit

Taneční studio systém CLUBSPIRE ocení i proto, že nabízí silné marketingové nástroje. Využijte pobídky v podobě voucherů či permanentek, informujte klienty o akcích a nabídkách prostřednictvím e-mailů nebo SMS.

Vouchery a časově omezené permanentky lze využít nejen k zaplnění lekcí a časů, o které je menší zájem, ale také k odměně věrných zákazníků. Program pro taneční studio Vám snadno vypočítá, kteří zákazníci byli nejpilnější a kteří naopak vyvíjeli nejmenší aktivitu.

Každé taneční studio je nějakým způsobem specifické, ať už se jedná o vyučované tance nebo o další služby, které nabízí. I proto je možné nechat si modulární systém CLUBSPIRE sestavit podle svých představ – pokud se v budoucnosti rozhodnete, že chcete získat nové funkce, necháte si systém jednoduše rozšířit o další moduly.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.