CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Taneční studia

Ideální software pro taneční studia

Jednoduše ovladatelný a přehledný systém

Každé taneční studio systém jako CLUBSPIRE určitě využije – umožňuje totiž jednoduché rezervace online i ve studiu, pohodlné zadávání lekcí, statistiky o výkonnosti předcvičujících či přehledy, kolik lidí se lekcí zúčastnilo. A samozřejmě nejen to.

Rezervační systém pro taneční studio nabízí celou řadu možností a funkcí. Zákazníci si mohou rezervovat lekci online nebo přímo u Vás ve studiu, na nadcházející rezervaci je pak můžete upozornit např. pomocí SMS nebo automaticky generovaným e-mailem.

Zavést můžete také stornopoplatky, které zákazníky přinutí zacházet s rezervacemi zodpovědně. Zaplnit uvolněná místa po zrušených rezervacích pomůže náhradnický systém, takže už nebudete zbytečně prodělávat na tom, že se na poslední chvíli někdo rozhodl nepřijít na některou z lekcí.

Program pro taneční studio nabízí i manažerské přehledy a statistiky, které umožní kontrolovat výkonnost jednotlivých lektorů – zjistíte, kolik nových zákazníků přivedli nebo kolik času jim věnovali. Tyto faktory pak můžete lépe zohlednit v jejich finančním ohodnocení.

Nejlepší zákazník je věrný zákazník. Neváhejte nabídnout jim členství a těm, kterých si ceníte nejvíce, i VIP účet. Vedle placeného existuje i možnost volného členství – do něj je zařazen každý zákazník, který splní Vámi předem zadané požadavky, např. pokud u Vás za měsíc utratí více než 2 000,- Kč, získává nárok na 10% slevu na 10 příštích lekcí.

Marketing už nemusíte složitě řešit

Taneční studio systém CLUBSPIRE ocení i proto, že nabízí silné marketingové nástroje. Využijte pobídky v podobě voucherů či permanentek, informujte klienty o akcích a nabídkách prostřednictvím e-mailů nebo SMS.

Vouchery a časově omezené permanentky lze využít nejen k zaplnění lekcí a časů, o které je menší zájem, ale také k odměně věrných zákazníků. Program pro taneční studio Vám snadno vypočítá, kteří zákazníci byli nejpilnější a kteří naopak vyvíjeli nejmenší aktivitu.

Každé taneční studio je nějakým způsobem specifické, ať už se jedná o vyučované tance nebo o další služby, které nabízí. I proto je možné nechat si modulární systém CLUBSPIRE sestavit podle svých představ – pokud se v budoucnosti rozhodnete, že chcete získat nové funkce, necháte si systém jednoduše rozšířit o další moduly.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).