CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Golfové kluby

Speciální software pro golfové kluby

Správa agendy golfového klubu v jednom systému

CLUBSPIRE je modulární systém speciálně navržený pro správu golfového klubu. Vytvářejte rezervace na recepci i online, spravujte veškeré finanční operace na pokladně, kontrolujte obsluhu a získejte možnost lépe plánovat. Samozřejmostí je také napojení programu na databázi České golfové federace.

Členský systém umí pracovat s VIP zákazníky, reciprocitou mezi kluby a díky speciální čtečce i s načítáním dat z karet členů ČGF. U každého zákazníka můžete navíc evidovat jeho domácí golfový klub a sledovat tak, ze kterých klubů k Vám chodí nejvíce návštěvníků.

Důležitý je také deposit, který hráči často a rádi využívají. Z předplaceného kreditu se jim jednoduše odečítá útrata za vydané míčky, občerstvení na baru, Green Fee nebo i za nákup v prodejně golfového zboží ve Vašem klubu.

Rezervační systém umožňuje provést rezervaci nejen přímo v klubu – na 2 x 9 jamek či turnaj se zákazníci mohou přihlásit i online. Stornopoplatky motivují hráče golfu přistupovat ke svým rezervacím zodpovědně a k lepšímu vytížení hřiště přispívá náhradnický systém, který při zrušení rezervace kontaktuje prostřednictvíme-mailu či SMS náhradníka.

Zákazníci si mohou rezervovat i trenéry. CLUBSPIRE Vám poskytne podrobné přehledy o vytížení jednotlivých trenérů – zjistíte, kolik času s kolika zákazníky strávili, zda přivedli nějaké nové a následně tomu můžete přizpůsobit jejich odměňování.

Intuitivní dotykové ovládání modulu Touch usnadní a urychlí obsluhu zákazníků nejen na recepci, ale třeba i v klubovém baru či restauraci. Můžete vytvářet účty k jednotlivým stolům s rozdělením přímo na osoby nebo třeba vyhodnotit směnu obsluhy. Zvládne s přehledem vše, co každý běžný restaurační systém.

Díky napojení na GolfCut.cz umí CLUBSPIRE importovat startovací listinu hráčů přihlášených na turnaj pořádaný na Vašem hřišti. Snadno v něm takový turnaj také vytvoříte.

Užitečné marketingové nástroje

Stále důležitějším nástrojem v boji o zákazníka jsou silné marketingové nástroje. Pomocí e-mailu či SMS upozorňujte své zákazníky na různé turnaje či speciální nabídky, vouchery využijte k přilákání nových hráčů a prodejem permanentek zaplňte „hluchá místa“ v otevírací době Vašeho hřiště. Manažerské přehledy Vám pomohou s lepším nastavením cenové politiky i optimalizací provozu.

Optimalizujte provoz Vašeho golfového klubu díky manažerským přehledům, statistikám a grafům. Zjistěte, ve kterých časech a dnech je Vaše hřiště navštěvováno méně, kolik u Vás zákazníci průměrně utratí a podle toho upravte cenovou politiku svého klubu.

Komunikujte se svými zákazníky. Prostřednictvím e-mailu jim sdělte stav jejich účtu, pozvěte je na turnaj nebo jim popřejte k narozeninám. SMS využívejte k upozornění na blížící se rezervaci nebo k upozornění náhradníků.

Oslovte nové zákazníky pomocí voucherů, nabídněte jim například 5% slevu při sjednání členství ve Vašem klubu nebo 500,- Kč poukaz na nákup golfového zboží v obchodě ve Vašem klubu. Nabízejte permanentky, abyste pomohli lépe vytížit Vaše hřiště i v méně exponovaných časech.

Modularita dělá z CLUBSPIRE software, který si můžete přizpůsobit svým potřebám. Pokud se rozhodnete obohatit svou nabídku třeba o ubytovací kapacity nebo další služby, není problém zakoupit odpovídající moduly a rozšířit systém o nové funkce.

O stabilní chod systému se stará naše servisní centrum, do nějž jsou také zabezpečeně zálohována veškerá Vaše data.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).