Mobilní aplikace pro komplexní rezervační systém

Online rezervace jsou nepostradatelnou součástí většiny provozů. Zákazníci jsou zvyklí, že vše vyřídí rychle a pohodlně z domova, aniž by museli někam volat nebo chodit osobně. Většina lidí je ale zároveň zvyklá, že spoustu věcí zvládne zařídit pomocí chytrého telefonu. Držte tedy krok s dobou a získejte skvělou konkurenční výhodu. Pořiďte vašemu centru mobilní aplikaci CLUBSPIRE na míru.

Mobilní rezervační systémy jsou využívané stále více, protože ne pro každý typ služby si vystačíte pouze s responzivními webovými stránkami. První verzi CLUBSPIRE apky pro Android a iOS již úspěšně využívají některá centra, nyní jsme navíc přidali další funkce. A máte se na co těšit!

Rozšiřujeme funkce mobilní aplikace CLUBSPIRE

Kolik životních rozhodnutí člověk udělá ve sprše nebo například v tramvaji? Vsadíme se, že to bude velké procento. A vy musíte mít takové situace pod palcem. Pokud se váš potenciální klient rozhodne, že chce navštívit vaše centrum, musíte mu celý proces co nejvíce usnadnit. V CLUBSPIRE mobilní aplikaci se nyní může nový klient rychle a snadno zaregistrovat. Zaměřili jsme se na uživatelskou přívětivost, proto jej neodradí žádné zbytečné kolonky nebo malá tlačítka. Rychle, jasně a pohodlně.

Registraci má vyřízenou a teď by to chtělo nějakou tu lekci. První kliknutí tedy vedou do rozvrhu, který už klient nevidí pouze v týdenním, ale nově už v denním intervalu. Má tak přehled o tom, jaké lekce jsou konkrétní den ještě volné a kde může případně využít náhradnické rezervace. Teď už stačí jen dobít kredit, případně koupit permanentku nebo rovnou členství. A pokud si váš budoucí zákazník ještě není jistý, že chce rovnou permanentku, může jednoduše zaplatit jednorázově za každou lekci. A bude to rychlost, protože díky mobilní aplikaci už tento krok není potřebné řešit osobně s obsluhou centra nebo na webu. Několik ťuknutí na mobilní obrazovku a máme nakoupeno. A aby klient na nic nezapomněl, přidali jsme také funkci push notifikace. Máme hotovo a spokojený klient je na cestě do vašeho centra. Neukradli jste mu velký kus jeho volného času a nemusel se stresovat s hledáním informací. Přesně tak by to mělo vypadat, aby se k vám zákazník rád vracel. Vylepšili jsme také záložku Oblíbené aktivity, aby vaši klienti měli hned po ruce svoje nejoblíbenější lekce.

Pomůžeme s nastavením

Pokud máte o mobilní aplikaci CLUBSPIRE zájem, ozvěte se nám a společně začneme pracovat na jejím zavedení do vašeho centra. V základní verzi do aplikace nahrajeme logo vašeho centra. A pokud budete chtít, můžeme za příplatek vzhled aplikace doladit k dokonalosti, a na míru vašeho centra, pomocí změny barev nebo například fontu písma. Na ukázku jsme připravili i krátké video, kde můžete vidět pár příkladů použité grafiky a jednoduchý průchod aplikací. Nebo si to chcete nejprve '''vyzkoušet? Žádný problém! V Google Play a App Store najdete demo verzi pod názvem „CLUBSPIRE mobilní aplikace - demo verze“.''' Tak směle do toho!

Screenshot_2018-06-28-17-01-10_com.clubspire.android