Enterprise

Speciální software pro ta největší sportovní i wellness centra. Bez kompromisů a omezení.

od 4490
Měsíčně

Speciální software pro ta největší sportovní i wellness centra

Komplexní řešení správy Vašeho centra

Enterprise je nejvyšší verze systému CLUBSPIRE. Dokáže kontrolovat nejnáročnějších provoz těch největších kombinovaných center – rezervační systém není omezen na určitý počet objektů a oproti pokročilé verzi Professional nabízí Enterprise celou řadu dalších užitečných funkcí. Systém je přitom stále přehledný a snadno ovladatelný.

Maximální pohodlí pro Vás i Vaše klienty

Díky manažerským přehledům, statistikám a grafům budete vždy vědět, co se děje ve Vašem centru – jak se chová obsluha, ve kterých časech chodí nejvíce a ve kterých naopak nejméně zákazníků. Pomocí voucherů můžete přilákat nové zákazníky a permanentky budou naopak Vaším prostředkem, jak zamezit tvorbě „hluchých míst“ v otevírací době. SMS budou zákazníky upozorňovat na blížící se rezervace, e-maily můžete pro změnu využít k informování klientů o zajímavých akcích, nabídkách či nových službách. Storno poplatky a náhradnický systém se postarají, abyste na zrušených rezervacích už nikdy netratili. Bohatou výbavu CLUBSPIRE Enterprise tvoří:

• Rezervační a vstupový systém
  • Skladové hospodářství
  • Pokladní systém
  • Čipové karty
  • VIP (deposit)
  • Členství
  • Permanentky
  • Dokumenty
  • Promo kredit
  • Voucher
  • Firemní členství
  • Touch – dotykový display
  • Rezervace webové (webový klient)
  • Striktní režim
  • Storno poplatky
  • Europokladny
  • Párování bankovních plateb
  • SMS
  • Náhradníci
  • ePlatba

Kdo využívá CLUBSPIRE Professional nejčastěji?

Ta největší sportovní i wellness centra:

• Fitness centra
  • Sportovní centra a kluby
  • Tenisová centra a kluby
  • Bazény a sauny
  • Wellness střediska
  • Health kluby
  • Golfové kluby
  • Ski areály a sjezdovky
  • Ubytovací zařízení
  • … a další

CLUBSPIRE se Vám plně přizpůsobí

Chcete využít všechny funkce systému CLUBSPIRE? Potřebujete automaticky ovládat jednotlivé objekty ve Vašem centru nebo pomocí turniketů a elektronických zámků řídit vstupové aktivity? I tu nejvyšší verzi CLUBSPIRE můžete díky modularitě systému snadno rozšířit o nové moduly a funkce – velká centra proto nejčastěji dokupují tyto moduly:

• Účtenky
  • Ovládání objektů
  • Ubytování
  • Řízení vstupů
  • Samoodbavovací kiosek

Zvolte si způsob platby, jaký vám vyhovuje

CLUBSPIRE je modulární rezervační systém, který se přizpůsobí vašim požadavkům. Ať už si jej budete chtít odkoupit nebo zvolíte cestu předplatného, vždy budete mít jistotu, že platíte jen za to, co skutečně využíváte. Seznamte se s CLUBSPIRE, sestavte si software na míru a zjistěte, kolik bude stát přímo vás.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: