Enterprise

Speciální software pro ta největší sportovní i wellness centra. Bez kompromisů a omezení.

od 6 990  měsíčně

Speciální software pro ta největší sportovní i wellness centra

Komplexní řešení správy Vašeho centra

Enterprise je nejvyšší verze systému CLUBSPIRE. Dokáže kontrolovat nejnáročnějších provoz těch největších kombinovaných center – rezervační systém není omezen na určitý počet objektů a oproti pokročilé verzi Professional nabízí Enterprise celou řadu dalších užitečných funkcí. Systém je přitom stále přehledný a snadno ovladatelný.

Maximální pohodlí pro Vás i Vaše klienty

Díky manažerským přehledům, statistikám a grafům budete vždy vědět, co se děje ve Vašem centru – jak se chová obsluha, ve kterých časech chodí nejvíce a ve kterých naopak nejméně zákazníků. Pomocí voucherů můžete přilákat nové zákazníky a permanentky budou naopak Vaším prostředkem, jak zamezit tvorbě „hluchých míst“ v otevírací době. SMS budou zákazníky upozorňovat na blížící se rezervace, e-maily můžete pro změnu využít k informování klientů o zajímavých akcích, nabídkách či nových službách. Storno poplatky a náhradnický systém se postarají, abyste na zrušených rezervacích už nikdy netratili. Bohatou výbavu CLUBSPIRE Enterprise tvoří:

• Rezervační a vstupový systém
  • Skladové hospodářství
  • Pokladní systém
  • Čipové karty
  • VIP (deposit)
  • Členství
  • Permanentky
  • Dokumenty
  • Promo kredit
  • Voucher
  • Firemní členství
  • Touch – dotykový display
  • Rezervace webové (webový klient)
  • Striktní režim
  • Storno poplatky
  • Europokladny
  • Párování bankovních plateb
  • SMS
  • Náhradníci
  • ePlatba

Kdo využívá CLUBSPIRE Professional nejčastěji?

Ta největší sportovní i wellness centra:

• Fitness centra
  • Sportovní centra a kluby
  • Tenisová centra a kluby
  • Bazény a sauny
  • Wellness střediska
  • Health kluby
  • Golfové kluby
  • Ski areály a sjezdovky
  • Ubytovací zařízení
  • … a další

CLUBSPIRE se Vám plně přizpůsobí