Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Webové rezervace

Umožněte zákazníkům vašeho sportovního či wellness centra provádět rezervace online. Sami si přitom zkontrolují stav svého kreditu či permanentky, vytížení jednotlivých sportovišť a vyberou nejvhodnější termín návštěvy Vašeho centrato vše zcela bez nutnosti telefonního kontaktu. Ušetříte tím čas nejen jim, ale i Vašim recepčním.

 

Výhodné nejen pro klienty

Každý zákazník se může zaregistrovat online nebo na recepci ve Vašem centru – pak je mu vytvořeno uživatelské jméno a heslo, aby si prostřednictvím rezervačního systému CLUBSPIRE mohl sám vytvořit webovou rezervaci na volný startovní čas. Marketingový potenciál takto vytvořené databáze zákazníků pak můžete využít např. při slevových akcích ve Vašem centru – jednoduše na ně klienty upozorníte pomocí e-mailu nebo SMS.

 

Netraťte na zrušených rezervacích

Přenos dat probíhá v reálném čase, čímž zabraňuje kolizím – např. pokud by si rezervaci chtělo vytvořit více uživatelů ve stejném čase. Zavedením storno poplatků přimějete zákazníky k zodpovědnosti za zrušení rezervace, systém náhradníků Vám pomůže udržet centrum vytížené i v případě, že někdo rezervaci přeci jen na poslední chvíli zruší. Na zrušené rezervaci tak nakonec můžete vydělat hned dvojnásobně.