CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Webové rezervace

Zvyšte vytížení centra a ušetřete práci obsluze centra.

Umožněte zákazníkům vašeho sportovního či wellness centra provádět rezervace online. Sami si přitom zkontrolují stav svého kreditu či permanentky, vytížení jednotlivých sportovišť a vyberou nejvhodnější termín návštěvy Vašeho centrato vše zcela bez nutnosti telefonního kontaktu. Ušetříte tím čas nejen jim, ale i Vašim recepčním.


Výhodné nejen pro klienty

Každý zákazník se může zaregistrovat online nebo na recepci ve Vašem centru – pak je mu vytvořeno uživatelské jméno a heslo, aby si prostřednictvím rezervačního systému CLUBSPIRE mohl sám vytvořit webovou rezervaci na volný startovní čas. Marketingový potenciál takto vytvořené databáze zákazníků pak můžete využít např. při slevových akcích ve Vašem centru – jednoduše na ně klienty upozorníte pomocí e-mailu nebo SMS.


Netraťte na zrušených rezervacích

Přenos dat probíhá v reálném čase, čímž zabraňuje kolizím – např. pokud by si rezervaci chtělo vytvořit více uživatelů ve stejném čase. Zavedením storno poplatků přimějete zákazníky k zodpovědnosti za zrušení rezervace, systém náhradníků Vám pomůže udržet centrum vytížené i v případě, že někdo rezervaci přeci jen na poslední chvíli zruší. Na zrušené rezervaci tak nakonec můžete vydělat hned dvojnásobně.

rezervace stolni tenis rezervace1 rezervace1 web_client

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.