Classic

Speciální software pro malá a střední sportovní a wellness centra. Pro ty, kterým pouhý základ nestačí.

od 1290
Měsíčně

Speciální software pro malá a střední sportovní i wellness centra

Protože většině pouhý základ nestačí

Classic je rozšířená verze systému CLUBSPIRE. Oproti základní verzi Basic nabízí rozšíření rezervačního systému o více objektů a umí pracovat s čipovými kartami, depositem, členstvím i dalšími moduly. Zefektivní správu Vašeho sportovního či wellness centra, ušetří Vám starosti a pomůže získat více zákazníků.

Větší pohodlí pro Vás i zákazníky

Většina menších a středních sportovních i wellness center ocení možnost nabídnout zákazníkům různé programy členství nebo je odbavovat rychleji a jednodušeji pomocí zákaznických karet s předplaceným kreditem. Díky rozšířenému rezervačnímu systému CLUBSPIRE Classic můžete také přehledně spravovat vytížení až 5 objektů ve Vašem centru – třeba 2 cvičební sály, fitness a squashové kurty. Základní součásti CLUBSPIRE Classic tvoří:

• Rezervační a vstupový systém
  • Skladové hospodářství
  • Pokladní systém
  • Čipové karty
  • VIP (deposit)
  • Členství

Kdo využívá CLUBSPIRE Classic nejčastěji?

Především tato malá a střední sportovní a wellness centra:

• Fitness centra
  • Tenisová centra a kluby
  • Squash centra
  • Badmintonová centra
  • Centra sálových sportů
  • Bazény a sauny
  • Masážní salony
  • … a další

CLUBSPIRE roste s Vámi

Je Vaše podnikání úspěšné a rozhodli jste se rozšířit nabídku Vašeho centra o nové sporty či služby? Potřebujete např. automaticky ovládat spouštění světel na kurtech nebo zapínat vířivku v návaznosti na rezervaci? Díky modularitě systému můžete snadno rozšířit i CLUBSPIRE – stačí zakoupit potřebné moduly a okamžitě získáte řadu nových funkcí. Nejčastěji si zákazníci dokupují tyto moduly:

• Webové rezervace
  • Storno poplatky
  • Náhradníci
  • Ovládání objektů
  • Firemní členství
  • Permanentky
  • Voucher
  • SMS

SmartBox – chytré řešení software i hardware

CLUBSPIRE nyní nabízí speciální řešení pro provozovatele především menších sportovních a wellness center. SmartBox má několik předností, které skutečně oceníte:

• Kompletní řešení software - nainstalovaný systém CLUBSPIRE BASIC + modul VIP (deposit)
  • Kompletní řešení hardware - All-in-one PC s myší, klávesnicí, pokladním šuplíkem a profesionální čtečkou čárových kódů
  • Výhodná cena - díky SmartBoxu ušetříte – stojí podstatně méně, než nákup zvlášť software i hardware

Zvolte si způsob platby, jaký vám vyhovuje

CLUBSPIRE je modulární rezervační systém, který se přizpůsobí vašim požadavkům. Ať už si jej budete chtít odkoupit nebo zvolíte cestu předplatného, vždy budete mít jistotu, že platíte jen za to, co skutečně využíváte. Seznamte se s CLUBSPIRE, sestavte si software na míru a zjistěte, kolik bude stát přímo vás.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám: