CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Tenisová centra a kluby

Moderní systém pro tenisová centra a kluby

Vše v jednom systému

CLUBSPIRE je pro tenis softwarem, který řeší problematiku provozu centra či klubu skutečně do detailu. Už žádné starosti s proděláváním kvůli neuskutečněným rezervacím, komplikovanému systému členství či absenci bezhotovostních plateb – pročtěte si náš recept na pohodlnou a efektivní správu Vašeho centra.

Sofistikovaný rezervační systém pro tenis je základem každého centra či klubu. Zákazníci mohou provádět rezervace přímo na recepci či online, z pohodlí domova. Stornopoplatky zajistí, že ke svým rezervacím budou přistupovat zodpovědně, a pokud se přeci jen stane, že klient svůj termín zruší, můžete díky náhradnickému systému nabídnout jeho hrací čas dalšímu zájemci. O informace ohledně blížícího se začátku rezervace či upozornění náhradníka se postará automaticky generovaný e-mail či SMS.

Žádnýprogram pro tenisová centra se neobejde bez členského systému. Vybrat si můžete ze dvou forem členství – placeného, z nějž vyplývají klientovi výhody po zaplacení určitého obnosu, nebo volného, do nějž je zákazník zařazen automaticky po splnění Vámi stanovených podmínek (např. při měsíční útratě více než 1 500,- Kč získá klient automaticky nárok na slevu 5% při rezervaci kurtu). Samozřejmostí je také možnost nabídnout VIP členství.

S členským i rezervačním systémem pro tenis úzce souvisí deposit. Tento předplacený kredit zjednodušuje placení obsluze i zákazníkovi a psychologické výzkumy navíc dokazují, že při bezhotovostních platbách utratí lidé více než při platbě v hotovosti.

Přehledy vytížení objektů v programu pro tenisová centra Vám umožní stanovit nejméně exponované časy, které můžete zaplnit pomocí voucherů či časově omezených permanentek a předejít tak tvorbě „hluchých míst“ v provozní době.

Během sezóny máte také možnost jednoduše uspořádat turnaj nebo upravit otevírací dobu.

Velkou předností CLUBSPIRE jsou silné marketingové nástroje. Podrobné manažerské přehledy a statistiky jsou vítaným pomocníkem při cenotvorbě i kontrole provozu, SMS informují zákazníky o blížící se rezervaci nebo časově omezené akční nabídce a prostřednictvím e-mailů můžete se zákazníky komunikovat o čemkoli, ať už se jedná o pozvánku na turnaj nebo přání k narozeninám s dárkem např. v podobě 5% slevy na příští vstup.

Většina tenisových center a klubů nabízí různé služby – některá mají bar, jiná restauraci či prodejnu sportovních potřeb. CLUBSPIRE proto funguje na bázi modulárního systému, takže si kdykoli můžete dle potřeby dokoupit nový modul a nechat si systém rozšířit o celou řadu dalších funkcí. O bezpečí ukládaných dat se také nemusíte obávat, jsou zálohována v zabezpečeném servisním centru.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).