CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Tenisová centra a kluby

Moderní systém pro tenisová centra a kluby

Vše v jednom systému

CLUBSPIRE je pro tenis softwarem, který řeší problematiku provozu centra či klubu skutečně do detailu. Už žádné starosti s proděláváním kvůli neuskutečněným rezervacím, komplikovanému systému členství či absenci bezhotovostních plateb – pročtěte si náš recept na pohodlnou a efektivní správu Vašeho centra.

Sofistikovaný rezervační systém pro tenis je základem každého centra či klubu. Zákazníci mohou provádět rezervace přímo na recepci či online, z pohodlí domova. Stornopoplatky zajistí, že ke svým rezervacím budou přistupovat zodpovědně, a pokud se přeci jen stane, že klient svůj termín zruší, můžete díky náhradnickému systému nabídnout jeho hrací čas dalšímu zájemci. O informace ohledně blížícího se začátku rezervace či upozornění náhradníka se postará automaticky generovaný e-mail či SMS.

Žádnýprogram pro tenisová centra se neobejde bez členského systému. Vybrat si můžete ze dvou forem členství – placeného, z nějž vyplývají klientovi výhody po zaplacení určitého obnosu, nebo volného, do nějž je zákazník zařazen automaticky po splnění Vámi stanovených podmínek (např. při měsíční útratě více než 1 500,- Kč získá klient automaticky nárok na slevu 5% při rezervaci kurtu). Samozřejmostí je také možnost nabídnout VIP členství.

S členským i rezervačním systémem pro tenis úzce souvisí deposit. Tento předplacený kredit zjednodušuje placení obsluze i zákazníkovi a psychologické výzkumy navíc dokazují, že při bezhotovostních platbách utratí lidé více než při platbě v hotovosti.

Přehledy vytížení objektů v programu pro tenisová centra Vám umožní stanovit nejméně exponované časy, které můžete zaplnit pomocí voucherů či časově omezených permanentek a předejít tak tvorbě „hluchých míst“ v provozní době.

Během sezóny máte také možnost jednoduše uspořádat turnaj nebo upravit otevírací dobu.

Velkou předností CLUBSPIRE jsou silné marketingové nástroje. Podrobné manažerské přehledy a statistiky jsou vítaným pomocníkem při cenotvorbě i kontrole provozu, SMS informují zákazníky o blížící se rezervaci nebo časově omezené akční nabídce a prostřednictvím e-mailů můžete se zákazníky komunikovat o čemkoli, ať už se jedná o pozvánku na turnaj nebo přání k narozeninám s dárkem např. v podobě 5% slevy na příští vstup.

Většina tenisových center a klubů nabízí různé služby – některá mají bar, jiná restauraci či prodejnu sportovních potřeb. CLUBSPIRE proto funguje na bázi modulárního systému, takže si kdykoli můžete dle potřeby dokoupit nový modul a nechat si systém rozšířit o celou řadu dalších funkcí. O bezpečí ukládaných dat se také nemusíte obávat, jsou zálohována v zabezpečeném servisním centru.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.