CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Čajovny a vinárny

Ideální řešení pro všechny čajovny a vinárny

Vše potřebné na jednom místě

Hledáte způsob, jak zefektivnit provoz Vaší čajovny nebo vinárny? Vyzkoušejte chytrého a moderního pomocníka – CLUBSPIRE SMARTBAR, který nabízí běžné i nadstandardní funkce pro restaurační zařízení. Díky němu bude obsluha rychlejší, Vaši hosté spokojenější a rádi se k Vám budou vracet.

Důležitou součástí řešení CLUBSPIRE pro čajovny a vinárny je vedle softwaru i hardware - výkonné all-in-one PC s dotykovou obrazovkou, která obsluhu intuitivně navede k evidenci jednotlivých položek. Pokladní systém je tak propracovaný, že rozhodne-li se Váš zákazník přesednout k jinému stolu, nebude problém přesunout s ním i jeho účet.

Možnost zamluvit si stůl prostřednictvím internetu je v dnešní době téměř samozřejmostí. Nabídněte to zákazníkům i Vy ve své čajovně či vinárně – vyzkoušejte efektivní rezervační systém. Současně tím usnadníte práci obsluze, která se už nebude muset zdržovat zdlouhavými telefonickými hovory ohledně rezervací.

Využijte účinné marketingové nástroje

Součástí CLUBSPIRE SMARTBAR jsou i praktické a efektivní marketingové nástroje. Jednoduše graficky znázorněné manažerské přehledy a statistiky najdou „hluchá místa“, kdy Váš podnik navštěvuje nejméně lidí, určí nejprodávanější zboží, nebo vybere klienta s největší útratou. Dokonce Vám mohou pomoci při rozhodování o finančních odměnách zaměstnanců – zobrazí například, který číšník obslouží nejvíce zákazníků.

CLUBSPIRE je modulární systém – pokud rozšíříte sortiment nabízených služeb nebo zboží, není problém přikoupit další modul s novými funkcemi. Systém si tak můžete naprosto personalizovat. Veškerá Vaše data budou navíc pravidelně zálohována v našem zabezpečeném servisním středisku.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).