CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Čajovny a vinárny

Ideální řešení pro všechny čajovny a vinárny

Vše potřebné na jednom místě

Hledáte způsob, jak zefektivnit provoz Vaší čajovny nebo vinárny? Vyzkoušejte chytrého a moderního pomocníka – CLUBSPIRE SMARTBAR, který nabízí běžné i nadstandardní funkce pro restaurační zařízení. Díky němu bude obsluha rychlejší, Vaši hosté spokojenější a rádi se k Vám budou vracet.

Důležitou součástí řešení CLUBSPIRE pro čajovny a vinárny je vedle softwaru i hardware - výkonné all-in-one PC s dotykovou obrazovkou, která obsluhu intuitivně navede k evidenci jednotlivých položek. Pokladní systém je tak propracovaný, že rozhodne-li se Váš zákazník přesednout k jinému stolu, nebude problém přesunout s ním i jeho účet.

Možnost zamluvit si stůl prostřednictvím internetu je v dnešní době téměř samozřejmostí. Nabídněte to zákazníkům i Vy ve své čajovně či vinárně – vyzkoušejte efektivní rezervační systém. Současně tím usnadníte práci obsluze, která se už nebude muset zdržovat zdlouhavými telefonickými hovory ohledně rezervací.

Využijte účinné marketingové nástroje

Součástí CLUBSPIRE SMARTBAR jsou i praktické a efektivní marketingové nástroje. Jednoduše graficky znázorněné manažerské přehledy a statistiky najdou „hluchá místa“, kdy Váš podnik navštěvuje nejméně lidí, určí nejprodávanější zboží, nebo vybere klienta s největší útratou. Dokonce Vám mohou pomoci při rozhodování o finančních odměnách zaměstnanců – zobrazí například, který číšník obslouží nejvíce zákazníků.

CLUBSPIRE je modulární systém – pokud rozšíříte sortiment nabízených služeb nebo zboží, není problém přikoupit další modul s novými funkcemi. Systém si tak můžete naprosto personalizovat. Veškerá Vaše data budou navíc pravidelně zálohována v našem zabezpečeném servisním středisku.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.