CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Aquaparky

Starosti nechejte plavat.

Moderní software pro aquaparky, bazény a sauny

Modulární systém CLUBSPIRE je špičkovým pomocníkem ve větších provozech. Tento software pro aquaparky si poradí s ovládáním zařízení, kontrolou vstupů či více ekonomickými subjekty pod jednou střechou – výčet jeho funkcí a vlastností by mohl pokračovat ještě dlouho. Je jako zaměstnanec, který pracuje 24 hodin denně na 100% výkon.

CLUBSPIRE si skvěle rozumí s kartami a identifikátory – lze jej nastavit tak, aby se zákazník mohl v celém objektu bazénu pohybovat bez nutnosti mít u sebe hotovost. Každá položka se bude načítat na jemu přidělený čip či magnetickou kartu a při odchodu provede obsluha recepce pouze souhrnné vyúčtování.

Čipy a karty je navíc možné využít i pro řízení vstupů s pomocí turniketů a elektronických zámků, takže Vaši zákazníci už nebudou bloudit v místech, kde nemají co pohledávat. Samozřejmostí je také hlídání času, který zákazník v bazénu či sauně stráví. Na minutu přesně.

Program pro aquaparky umí také ovládat jednotlivé objekty, takže si poradí např. s automatickým spuštěním vířivky nebo solária podle nastavené rezervace. Sauny umí spouštět i předem, podle Vámi nastaveného času před začátkem rezervace, takže budou vždy správně rozehřáté a připravené.

Pravidelným návštěvníkům nabídněte placené členství a možnost depositu, protože při bezhotovostních platbách lidé vždy utratí víc. Nastavit můžete i volné členství, do kterého program pro bazény a sauny automaticky přiřadí každého zákazníka, který splní Vámi předem nastavené podmínky, např. po 10 návštěvách sauny získá slevu 5% na příští vstup. Problémem samozřejmě není ani dělení vstupného na různé kategorie – dětské, rodinné, pro studenty, seniory, ZTP/P atd.

Software pro bazény a sauny umí také pracovat s více ekonomickými subjekty v rámci jednoho zařízení – není proto problém, když bazén provozuje někdo jiný než saunu, masážní studio či restauraci. Zákazníkovi proto stačí otevřít jediný účet, na který se budou načítat služby vybrané v kterékoli části objektu. CLUBSPIRE pak sám rozúčtuje klientovu útratu podle toho, kde a jaké služby si vybral.

Díky modulu Touch je možné spravovat i restauraci či bar. Dotykové rozhraní se postará o rychlou a intuitivní obsluhu, zatímco software umožní práci se stoly, přesouváním položek z účtů mezi stoly, platby kartou i v hotovosti nebo např. řazení menu podle nejčastěji prodávaných položek.

Dotykové ovládání využívá i samoodbavovací kiosek, který šetří čas stálým zákazníkům i obsluze ve Vašem zařízení. Využít můžete i rezervační systém pro bazény a sauny se stornopoplatky a náhradnickým systémem pro dosažení lepšího vytížení Vámi poskytovaných služeb.

Marketingové nástroje, které skutečně oceníte

Velkou výhodou CLUBSPIRE jsou silné marketingové nástroje. Pomocí e-mailů rozesílejte pozvánky na Vámi pořádané akce nebo speciální nabídky a prostřednictvím SMS upozorněte klienty třeba na blížící se rezervaci sauny. Podrobné manažerské přehledy a statistiky Vám poskytnou potřebné informace o provozu, návštěvnosti i personálu, které pak můžete využít při plánování různých akcí, cenotvorbě i odměnách zaměstnanců.

Jednorázovými vouchery odměňte stálé zákazníky nebo přilákejte nové. Časově omezené permanentky využijte k lepšímu vytížení bazénu i sauny v méně exponovaných časech – předejdete tak „hluchým místům“ v návštěvní době.

Detailní statistiky návštěvnosti a přehledná grafická znázornění provozu centra po jednotlivých časových úsecích naleznete v manažerských přehledech. Program pro bazény a sauny také kontroluje služby i činnosti, které nastavují Vaši cenovou politiku.

Modularita systému CLUBSPIRE umožňuje přizpůsobit jej téměř všem potřebám provozovatelů bazénu a saun – poradí si i se správou řady doplňkových služeb jako např. půjčovny ručníků nebo lehátek. Systém si navíc kdykoli můžete nechat rozšířit o další moduly a funkce podle toho, co budete potřebovat.

Naše servisní centrum se postará o 100% spolehlivost systému a Vaše data bude zálohovat na zabezpečeném serveru. Servisní tým pravidelně provádí preventivní údržbu a je připraven pro pohotový servisní zásah, který může provést okamžitě přímo z centrály CLUBSPIRE.

Více fotografiíZabalit

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).