Systém CLUBSPIRE, seznamte se...

Představujeme Vám software pro řízení fitness a dalších sportovních center. Komplexní rezervační systém CLUBSPIRE zajistí efektivní fungování vašeho podnikání po všech stránkách. Bez kompromisů!

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE
img-1
img-2
img-3
img-4
img-5

Líbí se Vám CLUBSPIRE?
Vyzkoušejte si ho!

Hlavní informace o CLUBSPIRE

Marketingové nástroje

Aktivní marketingové nástroje, podpora prodeje a lepší komunikace

CLUBSPIRE slouží jako účinný marketingový nástroj, využívá k tomu několik funkcí a speciálních filtrů.

• Hromadná, automatická emailová komunikace s klienty umožní informovat o speciálních akcích
  • Automatické upozornění o stavu účtu klienta v centru
  • Zprávy o chystajících se turnajích,
  • Blahopřání k narozeninám, či poslat novoroční přání.

Další nástroje sloužící k podpoře zaplnění centra – například vyhlašování Happy hours, využití voucherů, vytvoření a prodej balíčků a další služby.

Rádi Vám pomůžeme i s online marketingem, plánováním PPC kampaní nebo SEO optimalizací pro vyhledávače. Kontaktujte nás.

Kontroling provozu

Ochrana majetku a hlídání chyb obsluhy

Chraňte majetek centra, nedovolte jeho poškození či odcizení. Díky detailnímu rozdělení uživatelských práv, využití striktního režimu pro obsluhu, sledování transakcí personálu a přehledům skladových zásob nastavíte pravidla, která obsluha nemůže obcházet.

Již nenastanou situace s chybějící hotovostí v pokladně, se ztraceným zbožím ze skladu, či s „kamarádským“ vpouštěním do centra.

Členství a permanentky

Věrnostní programy - členství, permanentky, kredit

Věrní klienti přináší centru největší zisky. Udržte si je a získejte další, CLUBSPIRE Vám výrazně pomůže. Umožňuje ocenit věrné klienty, motivovat je k častějším návštěvám a také k větší útratě.

Členství

Členství ve skupině hráčů může být placené (člen klubu, který platí pravidelný příspěvek) a volné (student, senior, tj. hráče předurčuje osobní vlastnost ke členství ve skupině).

U placeného členství CLUBSPIRE hlídá úhradu poplatků za členství pomocí výpisu z bankovních účtů.

Permanentky

Prodej předplaceného množství sportovních služeb. Služby je možno kombinovat, např. vytvořením permanentky na 5x squash 1x sauna a 2x tenis. Platnost permanentky je možné časově omezit.

Kredit (deposit)

Klient čerpá slevy dle výše složených peněz. Můžeme nastavit neomezené množství kreditních hladin a kombinaci slev. Kreditní systém Vám umožní dosahovat vyšších tržeb.

Stornopoplatky

Náhradníci a stornopoplatky podstatně zvýší vytížení centra

S větší kapacitou centra se zvyšuje i vliv neuskutečněných rezervací. Zákazník centra si zarezervuje dané prostory a poté se nedostaví, snižuje se zaplnění centra, snižuje se zisk a často se také snižuje oblíbenost u zákazníků (centrum vypadá jako stále plné, přitom ale není).

Pomocí funkce stornopoplatků lze velmi efektivně umravnit takové zákazníky. Zavedení stornopoplatků se projevuje hned dvakrát – přiměje zákazníky využívat svých rezervací a zároveň přinese zisk v podobě samotných poplatků.

Systém náhradníků navíc umožní provést náhradní rezervace na stejný čas a v případě, že je první rezervace stornována, jsou informování náhradníci.

CLUBSPIRE automaticky vypočítává výši stornopoplatku dle času zrušení rezervace, dle rezervované služby, atd. Poté informuje náhradníky a zaplní tak kapacitu centra. Zisk centra je tak tvořen příjmem z uskutečněné rezervace a navíc ze stornopoplatku.

Strategické řízení

Podpora pro strategické řízení centra

Získejte přesné informace o vytížení sportovního centra, poměru návštěv členů a platících, využití kreditního systému, srovnávejte různé skupiny hráčů, vyhodnocujte úspěšnost marketingových akcí, nejúspěšnější prodeje doplňkového zboží z hlediska celkového zisku, motivujte obsluhu podle dosaženého zisku.

Základem pro úspěšné strategické řízení sportovního centra jsou přesné informace, které má vedení sportovního centra kdykoliv k dispozici. Díky komplexnímu softwaru CLUBSPIRE máte strategické informace na jednom místě, přístupné v reálném čase.

Odbavení a rezervace

Rezervace, odbavení a automatické řízení sportovišť

CLUBSPIRE zefektivní celý proces kontaktu s klientem – od rezervací, přes odbavení , prodej zboží až po automatickou obsluhu techniky.

Odbavení klienta s rezervací je okamžité, jedním kliknutím se z rezervace stává položka na účtu. Tím se maximálně zrychlí odbavení a v centrech využívajících CLUBSPIRE se netvoří fronty ani v tom nejexponovanějším čase.

Propojení webových rezervací s klientem aplikace, přenos dat probíhá v reálném čase a tím je zabráněno kolizím (např. pokud by chtělo více uživatelů rezervovat ve stejném čase).

Odbavení klientů v CLUBSPIRE zahrnuje:

• telefonické rezervace
  • webové rezervace
  • rezervace pomocí mobilní aplikace
  • samo-odbavovací kiosek
  • přiřazení elektronického klíče od šatny
  • automatické spuštění sportoviště (jen na dobu rezervace)
  • prodej občerstvení a dalšího doplňkového zboží přímo při odbavení

Zahoďte tužku a papír a vydejte se moderní cestou rezervací!