Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Pokladní systém

Získejte dokonalý přehled o financích – pomocí pokladních přehledů můžete sledovat aktuální výši tržeb, srovnávat je v jednotlivých obdobích a následně upravovat cenovou politiku centra. Využívejte vouchery či permanentky, abyste motivovali klienty k návštěvám i v méně exponovaných časech a dosáhli lepšího vytížení svého centra.


Usnadněte práci obsluze i účetní

Systém umí spravovat a řídit neomezené množství pokladen ve Vašem centru, rozumí si se zahraničními měnami, generuje účetní výstupy, řídí stav cash flow a spravuje zákaznické účty. Dokáže také sledovat, jakých tržeb dosahují jednotliví recepční – zhodnotí, jak velký podíl mají na dosaženém zisku a může dle potřeby i otevírat nebo uzavírat pokladnu, např. při střídání směn.

Pokladní software umí také pracovat s elektronickým pokladním šuplíkem a evidovat jednu nebo několik různých pokladen, například podle:

  • fyzického rozmístění pokladen v centru, kde jsou přijímány platby od zákazníků
  • měny, kterou pokladna přijímá,
  • oddělení určitého sortimentu nabídky (třeba v případě, že potřebujete evidovat prodej sportovního oblečení zvlášť).

Seznam všech pokladen je ukládán do centrální databáze CLUBSPIRE. Modul Pokladna obsahuje samozřejmě také funkce otevření/uzavření účtu, přidání položky na účet, úhradu účtu, částečnou úhradu účtu, evidenci otevřených účtů, způsob platby, automatické počítání slev dle zákaznické skupiny a mnoho dalších.