CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Pokladní systém

Základní součást CLUBSPIRE – spravuje účty klientům, řídí stav cash flow i pokladny ve Vašem centru, generuje účetní výstupy a umí pracovat i se zahraničními měnami.

Získejte dokonalý přehled o financích – pomocí pokladních přehledů můžete sledovat aktuální výši tržeb, srovnávat je v jednotlivých obdobích a následně upravovat cenovou politiku centra. Využívejte vouchery či permanentky, abyste motivovali klienty k návštěvám i v méně exponovaných časech a dosáhli lepšího vytížení svého centra.


Usnadněte práci obsluze i účetní

Systém umí spravovat a řídit neomezené množství pokladen ve Vašem centru, rozumí si se zahraničními měnami, generuje účetní výstupy, řídí stav cash flow a spravuje zákaznické účty. Dokáže také sledovat, jakých tržeb dosahují jednotliví recepční – zhodnotí, jak velký podíl mají na dosaženém zisku a může dle potřeby i otevírat nebo uzavírat pokladnu, např. při střídání směn.

Pokladní software umí také pracovat s elektronickým pokladním šuplíkem a evidovat jednu nebo několik různých pokladen, například podle:

  • fyzického rozmístění pokladen v centru, kde jsou přijímány platby od zákazníků
  • měny, kterou pokladna přijímá,
  • oddělení určitého sortimentu nabídky (třeba v případě, že potřebujete evidovat prodej sportovního oblečení zvlášť).

Seznam všech pokladen je ukládán do centrální databáze CLUBSPIRE. Modul Pokladna obsahuje samozřejmě také funkce otevření/uzavření účtu, přidání položky na účet, úhradu účtu, částečnou úhradu účtu, evidenci otevřených účtů, způsob platby, automatické počítání slev dle zákaznické skupiny a mnoho dalších.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).