CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Restaurace a kavárny

Efektivní systém pro restaurace a kavárny

Hosté se k Vám budou rádi vracet

Dobrá pověst jakéhokoliv restauračního zařízení je základem pro jeho úspěšné fungování. Je závislá nejen na dobrém jídle, kvalitních nápojích či lahodné kávě, ale také na rychlé obsluze, celkové vstřícnosti k zákazníkům a bezproblémovém provozu. S mnohými věcmi Vám může pomoci speciální řešení pro restaurace a kavárny – CLUBSPIRE SMARTBAR. Kombinuje v sobě totiž zcela běžné i nové a nadstandardní funkce.

SMARTBAR představuje komplexní řešení softwaru i hardwaru pro restaurace a kavárny. Jeho důležitou součástí je pokladní systém, propracovaný do nejmenších detailů, skladový systémall-in-one PC s dotykovou obrazovkou, pokladní šuplík a profesionální tiskárna účtenek. Bude-li potřeba přesunout účet na jinou osobu, jiný stůl, nebo jej jakkoli specificky rozpočítat mezi strávníky, hravě si s tím poradí. Obsluha zákazníků tak bude jednodušší, rychlejší a efektivnější.

Vedle běžných služeb nabídněte něco navíc a zákazníci se k Vám budou rádi vracet. Ukončete složité telefonické rezervace stolů a umožněte vytvářet je přes internet prostřednictvím rezervačního systému pro restaurace a kavárny. Ušetříte tím nejen práci obsluze, ale především uděláte krok blíže k Vašim klientům – a oni to rozhodně ocení.

SMARTBAR Vám usnadní každodenní rozhodování

Systém CLUBSPIRE zahrnuje velmi praktické marketingové nástroje, které Vám usnadní rozhodnutí při všedním provozu i dlouhodobém plánování. Poskytuje srozumitelně graficky znázorněné manažerské přehledy a statistiky, díky nimž zjistíte, který sortiment jde nejvíce na odbyt, který čas je ve Vaší restauraci nejfrekventovanější, nebo který číšník je nejvíce vytížený.

CLUBSPIRE je modulární systém - když rozšíříte Vaše služby, není problém přikoupit další moduly, které s sebou přinášejí nové funkce. O svá data se nemusíte bát, budou pravidelně zálohována v našem zabezpečeném servisním středisku.

Dejte nám o sobě vědět, poradíme Vám:

Když jsem se vybíral software pro své nové fitness, u CLUBSPIRE jsem ocenil zejména profesionální přístup, zázemí společnosti, výborné reference od jiných sportovních center v ostravském regionu, a také široké funkce systému. Dnes už systém já i obsluha ovládáme perfektně a výrazně mi tak pomáhá v mém podnikání. Využívám hlavně permanentky, členství, prodej zboží a marketingové nástroje. Velkou výhodou pro mě je i absolutní přehled o chování obsluhy.