CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně organizuje provoz centra.

Každý den pomáhá software CLUBSPIRE mnoha majitelům a manažerům nejen sportovních center efektivně obsluhovat zákazníky. Klade důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost obsluhy.

Skladové hospodářství

Základní součást CLUBSPIRE – služby a činnosti, které nastavují cenovou politiku Vašeho centra, budete mít vždy pod kontrolou.

Mějte vždy pod kontrolou služby a činnosti, které nastavují cenovou politiku centraskladový systém CLUBSPIRE Vám pomůže evidovat skladové karty zboží a složeného zboží, kontrolovat minimální marži, hlídat skladové zásoby, řídit sklady a spravovat přesuny zboží mezi nimi. Mimo to nabízí i celou řadu dalších pokročilých funkcí.


Skladová evidence přehledně a jednoduše

Důležitý pojem „zboží“ zahrnuje všechny položky skladu – u každé z nich eviduje skladový systém CLUBSPIRE především její prodejní i skladovou cenu, sazbu DPH nebo počet uskladněných kusů. Rozlišuje také 4 základní druhy zboží, a to skladové, složené, službu či složenou službu.

Další funkcí skladového programu je dělení zboží do jednotlivých kategorií podle své povahy, místa uskladnění apod., přičemž samozřejmostí je i dělení do podkategorií nebo nejrůznějších seznamů položek zboží – každé centrum si je může vytvořit přesně podle svých představ či potřeb. Tyto kategorie lze také uplatnit při určování slev zákaznickým skupinám – nastavit lze např. 10% slevu na nákup sportovního oblečení pro majitele ročního členství.


Nic nepřehlédnete

Pro zjednodušení orientace má skladový program funkci vyhledávání, avšak nejrychlejším způsobem vyhledání skladové položky je její načtení přes čárový kód, který jste zboží již přiřadili, nebo teprve přiřadíte pomocí úpravy karty zboží. Nedílnou součástí skladové politiky je i vytváření příjemek na sklad, výdejek ze skladu a převodek mezi sklady. Při vytváření výdejky umožňuje skladový program CLUBSPIRE vybrat její typ, jako např. vypršení expirační doby či úbytek zásob do normy, přičemž pro zjištění rozdílů mezi evidovaným a skutečným stavem zboží na skladě slouží inventura.

SmartBox SmartBox

Podívejte se na prezentační video CLUBSPIRE:

Dozvíte se o CLUBSPIRE vše podstatné ve 2 minutách.

Video

Jak hodnotí CLUBSPIRE naši zákazníci?

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.